Wpis z mikrobloga

@Flippy88: rozumiem, to jest takie współczucie :(. Miałem podobnie jak kiedyś grałem z bratem na spółę w Timequest(jakoś podobnie się nazywało, przeglądarkowy miks plemion z rpg z motywami z rozwojem przez ery) i on się okropnie cieszył wbijając levele i walcząc, a ja robiłem tło. I było mi tak jakoś smutno, że w ogóle nie ogarniał tej gry a i tak sięcieszył. Meh. ( ͡° ʖ̯ ͡°
  • Odpowiedz
@rrdzony: #!$%@? podobne uczucie. Babeczka usiadła i zaprojektowała to sama, a nie jak jakaś tempa dzida zamówiła u grafika za pierdylion złotych, które pochodzą z budżetu podatnika. Co ja widzę ? Oszczędność i jakaś uczciwość (prawdziwość). Zakładam ze jakby się dorwała do stołka to już by tak różowo nie było, bo wtedy wychodzi najgorsze z człowieka, ale na ten moment to jest taka naiwna politycznie ze aż miło. Oprócz tego
  • Odpowiedz
@DorodnyTucznik: głosowałbym bo ktoś włożył minimum pracy w coś co chce osiągnąć dzbanie. Idź się przejdź po osiedlu to zobaczysz ze jedyny wkład jaki ktoś miał w swoje ulotki lub plakaty to ustawienie się u fotografa. Pozdro glabie
  • Odpowiedz
@franske_pige: Niekoniecznie. W tym roku dzwonili do teściów 'znajomi' z prośbączy teściowa nie chciałaby kandydować bo muszą mieć dodatkową kobietę na liście żeby wystawić się do wyborów, bo parytety coś tam. Po prostu potrzebowali kobiety na sztukę, a nie realną wartość. Tutaj pewnie to samo. #!$%@? szanse, #!$%@? starania, co zrobisz.
  • Odpowiedz
@True_freedom: no bo jak ktoś ogarnia, że czegoś nie potrafi to zleca to innym - np. zaprojektowanie fajnych ulotek. A jak ktoś jest oderwany od rzeczywistości i nie widzi jak to wygląda (badziewnie) i daje to do druku to Ty uważasz, że taka osoba jest super i sprawdzi się jako polityk?
  • Odpowiedz