Wpis z mikrobloga

O cholercia, co to się porobiło. Patrzę na główną, przecieram oczy i aż nie wierzę. Nawet się pierwszy raz od pół roku zalogowałem z tego wszystkiego. Przecież ten #arturhippe to człowiek z mojego rodzinnego osiedla. Pętał się czasem jak jeździliśmy z kolegami na rowerach, czy coś. Zawsze był dziwny. Myślałem, że to zaburzenia ze spektrum autyzmu. Nie spodziewałem się, że po 20 latach usłyszę o nim ponownie w takim kontekście.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DerMitteleuropaer: zawsze jak stajesz się popularna osobą, albo jakimś autorytetem to zwiększa się prawdopodobienstwo, że kiedyś byłeś pedofilem. Ciekawe, iż wszyscy się o tym dowiadują 2 tyg przed wyborami
  • Odpowiedz
@JakTamCoTam: Jaką popularną osobą albo autorytetem? On przecież tylko kandyduje do rady miasta do Korwina. xD Swoją drogą, kiedyś znałem trochę osób z korwinistycznych środowisk w Rzeszowie (wtedy to się jeszcze chyba nazywało UPRem) i w sumie większość osób znam dalej, ale poglądy im się znormalizowały wraz z wiekiem. Pewnie nowego narybku kucowskiego nie ma i biorą na listy każdego z łapanki jak leci.
  • Odpowiedz