Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
#revolut i zaś mnie revolut zrobił w #!$%@?. przemieniłem funty na złotówki w aplikacji by mieć złotówki na koncie i by nie pytał o przeliczenie za każdym razem płacąc kartą. okazuje się że apteka w której kupiłem wyświetliła oczywiście cenę w złotówkach a po wpisaniu pinu pojawiła się opcja #!$%@? PRZEWALUTOWANIA ZE ZŁOTÓWEK NA FUNTY! bo uwaga terminal uznał że skoro kupiłem revolut kartę w UK to przewalutuje cenę na funty...a nie miałem nic na koncie z funtami... no #!$%@? dramat, trzeba patrzeć #!$%@? wszędzie na ręce... rzygać mi się już tym chce, nie da się spokojnie płacić tylko ciągle #!$%@? sprawdzać #!$%@? terminal czy cię nie chcą #!$%@?ć,i tak oto zapłaciłem 5 złoty więcej za leki #!$%@?, katastrofa... gdzie w ogóle dzwonić, do kogo, do operatora? że dopuszcza dymanie klientów biznesu? jakim prawem wyświetla mi się cena w złotówkach, wpisuję pin a sprzedawca chwyta za terminal i może wcisnąć by przelicznik był korzystniejszy dla niego, no skandal no
  • 12
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ptasiek2: patrzyłem, wcisnąłem że nie chcę przewalutowania, tylko prawdopodobnie to było pytanie o przewalutowanie złotówek na funty, czyli co bym nie wybrał to by mnie i tak wydymali
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ptasiek2: @swiniakstatysta: w skrócie- gość wyświetlił cenę w złotówkach, wkładam kartę na której jest 200zl i 0 funtów, wbijam pin, wciskam że nie chcę przewalutowania i okazuje się że pobrało mi 59zl a na paragonie 55zl... jak to się mogło stać bo nie rozumiem??
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ptasiek2: tak naprawdę to wciąż nie mam pojęcia co się stało, widać przelicznik z funtów na złotówki, jakimś cudem pojawia się kwota £12.12 gdy ja wybrałem by nic nie przeliczał... spodziewam się że było tak- automatycznie terminal ustawił tą kwotę 12.12 po ich przeliczniku niekorzystnym dla mnie i spytał o przelicznik na złotówki po kolejnym niekorzystnym przeliczniku, ja wcisnąłem że nie chcę tego przelicznika na złotówki i revolut przeliczył te złotówki
  • Odpowiedz
@patchupdate: jak na paragonie masz 55zl to pisz do revoluta czemu tak sie stalo, jezeli terminal cie #!$%@? to mozesz chargeback zrobic jezeli nie wybrales przewalutowania
  • Odpowiedz