Wpis z mikrobloga

#randomanimeshit #amamitsuki #kantaicollection #suzuya #anime

Cholera, ale się wkurzyłem xD

Przypomniało mi się, jak w 1/2 gimnazjum na plastyce mieliśmy narysować obrazek, która ma się dziać jednocześnie w lato i zimie - technika dowolna.
Byłem wtedy zajarany animu i rysowaniem w zeszytach, więc szczęśliwy tematem odwaliłem jak na moje możliwości oraz 45 minut zajebisty szkic z jakąś laską i sceną, że połowa lato i połowa zima, dodatkowo wszystko cieniując itp.
Inni mi mówili, że uuu fajno zapewne szóstkę dostaniesz, więc daję dumny do oceny, a głupia #!$%@? mi wstawia 3. Pytam się, dlaczego tak, a ona, że użyłem tylko ołówka i mam siadać... Aby mnie dobić to Oskarki narysowały najtańszymi kredkami jakieś gówno drzewka z krzaczkami i chmurki z śniegiem oraz tym klasycznym kwadratowym domkiem i dostały 5.
Dzięki - do dzisiaj to pamiętam dzido jak mi podcięłaś skrzydła pfuu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
BlackReven - #randomanimeshit #amamitsuki #kantaicollection #suzuya #anime 

Choler...

źródło: comment_KMZTMHHLKHIVEJZeLwaTjDUqJ9TjRbst.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@BlackReven: Hmmmm, nie ma to jak zniechęcić dzieciaka do udzielania się czy robienia czegoś ponad normę. W sumie miałem podobną historię, tylko babka nie wierzyła, że się raz postarałem i namalowałem ładny obrazek :/
  • Odpowiedz