Wpis z mikrobloga

  • 15
Leżę sobie na plaży w #santacruz na #teneryfa i powiem wam że całkiem tu sympatycznie, zdecydowanie #canary awansowały u mnie na numer jeden miejsc do spędzenia urlopu. Dobre p--o, tanie jedzenie, pogoda idealna i bardzo ciepła woda w oceanie. Gdyby kogoś to interesowało to polecam a jak nie interesuje nikogo i ma to w dupie to tez polecam.
No i #pokaznogi
Lucius - Leżę sobie na plaży w #SantaCruz na #teneryfa i powiem wam że całkiem tu sym...

źródło: comment_swynDIHPrWWThBjh0ErrucnUA3AbrOWV.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@zomerstm rozmawiałem z kilkoma osobami i wielu rodaków zaczęło się tu osiedlać, jest praca i można się zaczepic na stałe
@Mareczek676 widziałem że leżą klapeczki na brzegu a nikogo nie ma w okolicy, więc coś w tym może być
  • Odpowiedz
@Lucius: Polecam Fuerteventure, wynająć samochód i pojeździć, siedzieć w jednym miejscu nie ma sensu. No i z dala od największych hoteli, bo widzę że jesteś właśnie w jakimś mrowisku :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@StaryZielony Tylko tak wygląda ale jest luz tylko nie chciało mi się nosić leżaczka w inne miejsce, mam auto i w sumie codziennie jesteśmy gdzieś indziej
  • Odpowiedz
@Lucius: Teneryfa super szczególnie góry poza kurortami :) Polecam też baze nurkową prowadzoną przez Polaków - Wet Monster

Dobre p--o

what? :D jest tam fajnie ale nie rozpędajmy się :D
  • Odpowiedz