Wpis z mikrobloga

  • 1386
-Przepusci mnie panienka? Mam tylko olej
-A ja mam tyko pączka
-Spieszy mi się
-Mi też się spieszy
- BOŻEJAKA TA DZISIEJSZA MŁODZIEŻ JEST BEZCZELNA

  • 43
  • Odpowiedz
@mull: K0rwa jak ja nienawidzę takich starych bab, w ogóle tak mnie to wk0rwia jak takie stare k0rwisko na ciebie spojrzy i nic się nie odezwie tylko przejdzie przed tobą i postawi koszyk wpi3rdalając się w kolejkę.
Pamiętam jak raz wpuściłem starą babę przede mną bo miała tylko papier toaletowy (w biedronce) - jak się okazało była promocja, ona miała nie ten papier co trzeba, potem się okazało, że jak weźmie
  • Odpowiedz
@mull: wtedy trzeba było odpowiedzieć: NIE TAK BESZCZELNA JAK STARZY LUDZIE ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chyba skończyłoby się wylewem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mull: jesli nie da sie juz inaczej to metoda Wujka Staszka Mistrza Cietej Riposty dziala. Powoduje szok, niedowierzanie, zapowietrzenie i ogolne zwarcie w tych paru zwojach mozgu.
  • Odpowiedz
  • 9
w poprzek żeby turlał się po całej taśmie

@mull nienawidzę. Albo jak ktoś postawi pionowo 5 butelek i jest woelce zaskoczony że się #!$%@?ły na jego/czyjeś zakupy, jak na przykład jogurt, który się #!$%@? rozlewa potem po tej całej #!$%@? taśmie ( ͠° °)


  • Odpowiedz
@mozdzierz_wszechruska: bo są głupi, i nie myślą samodzielnie a ich wiedza opiera sie o powiedzonka. Pokroju starszym sie ustepuje bo tak i #!$%@?, zero refleksji, ze ten stary czlowiek mogl byc cale zycie komunistą albo innym #!$%@?. XD szacunek z założenia
  • Odpowiedz
@mull: jeśli ktoś ma maks 3 rzeczy a ja cały koszyk i mi się nie spieszy to wpuszczam, jeśli mi się spieszy to mówię, ze mi się spieszy. Polecam mówić to co się czuje, życie jest łatwiejsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz