Wpis z mikrobloga

#bizuteria #diy #kowalstwo

Chyba mnie pogrzało - ale chciałbym się nauczyć robić pierścionki. W sensie - brać złoto, platyne, coś tam, topić to, #!$%@? młotkiem ( ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) potem wkładać diamenty. No ogólnie mega mi się to podoba ale nie wiem kompletnie NIC o tym.

Nigdy nie zajmowałem się podobnymi rzeczami, macie może jakieś materiały co mogą pomóc jak zacząć od zera?

Ten gość to dla mnie inspiracja jak cholera https://youtu.be/rFxSVvDTgtU

Pewnie zostane zlinczowany ale @Trollsky to jedyna osoba która wiem że robi coś podobnego :(
B.....e - #bizuteria #diy #kowalstwo 

Chyba mnie pogrzało - ale chciałbym się nauc...

źródło: comment_puj9tFq7oWvl8Ip598raGg2mCJ5iiSdi.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Boquete: Używane walce ze 2-3 tysie, palnik ze 400, tygielek z 30, butla z gazem z 80, zestaw kornów ze stówkę, jakieś zakuwacze kilka sztuk też ze stówkę, jakiś milgryf ze 3 dychy. Pilniczków, wiertełek i papierków nie liczę.
  • Odpowiedz
@kieru: Z Krakowa w sumie, ale raczej na kursy nie mam co się brać :P Studia zaoczne w weekendy + praca w tygodniu z wyjazdami służbowymi do Wawy, trochę nie ma jak "systematycznie" tego robić
  • Odpowiedz
@Boquete: oj, to faktycznie nie będzie łatwo :P
Ale jak sobie pogrzebiesz z jutubami i Ci wejdzie, to warto rozważyć myślę. Też można śledzić, bo miewają dni otwarte i noce szkoleń, to można wpaść, pogadać itp. Możesz nawet chyba tak o zajrzeć, zapytać po tel co by było warto zrobić przed ewentualnym krusem, żeby dobrze skorzystać.
Niestety fach dziwny, bo 'starzy' nie chcą młodych uczyć i dziewczyna się trochę ponarażała
kieru - @Boquete: oj, to faktycznie nie będzie łatwo :P 
Ale jak sobie pogrzebiesz z...

źródło: comment_UOHKj46IxHelkeTOizV4PqZFNe6lhF3Q.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Boquete: haah ;) a później bieszady;)

a tak serio to odwiedź, rozważ. To jest trochę inawestycja i trochę czasu, ale ludzie robią ładne rzeczy. Ja się tam nie znam, ale ładne toto, przynajmniej mojej różowej #bardzoobiektywny:P

możesz pozdrowić od Andrzeja jak się będziez zapisywał :P
  • Odpowiedz
@Boquete: może tak być, a wiem, że przynajmniej summienne tu.
Moja niedawno robiła wzornictwo na Asp i stwierdziła, że po kursie(i bodaj 2-3 latach uczenia) się tam niespecjalnie coś dowiedziała :( ##!$%@?
  • Odpowiedz