Wpis z mikrobloga

żeby nie było że OP to pedał,
wołam plusujących ten wpis.
Wszystko zaczęło się w sobotę o 3 nad ranem, po wielu bojach i przebojach po prawie 19 godzinach prób wywołania skurczów około 21 w końcu zaczęło się dziać i o 21:30 na świat siłami natury przyszła Marcelina (ʘʘ)
Mama jak i córka czują się dobrze i dziękują za wsparcie.
c3po - żeby nie było że OP to pedał, 
wołam plusujących ten wpis.
Wszystko zaczęło ...

źródło: comment_30DHYALbIIx5q9tes9vHK85H7D5lFs81.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@c3po: ja #!$%@? dasz wszystkie tagi z tymi ziemniakami na czarno to i tak znajdzie się jakiś dzban który nie taguje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ziel0ny: ja #!$%@? człowiek specjalnie nie taguje aby dać szansę jakiemuś dzbanowi żeby ten mógł się przypierdzielić o byle co i musi czekać przeszło 10 godzin aż dzban raczy się przypierdzielić.
Swoją drogą marny z Ciebie dzban, następnym razem postaraj się bardziej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@agaciksa: pierwsze i ostatni jej zdjęcie w sieci zamieszczone przeze mnie, i fakt tylko dlatego że wygląda dokładnie tak samo jak każde inne dziecko w tym okresie (ʘʘ)
@doodcinki: ciiiiiicho bo się wyda, jak urodziła to zaczęła coś podejrzewać że to chyba nie jej, ale ją przekonałem i wychować jak swoje ( ͡ ͜ʖ ͡)
@czokoboko: 18?
  • Odpowiedz
@c3po #!$%@?ła mnie ta ojcowska czułość xDD w normalnej rodzinie płacz, wzruszenia, ciepło, a u mirka "ŻEBY NIE BYŁO ŻE OP TO PEDAŁ" i jebs, zdjęcie dzieciaka, żeby pozamykać mordy xDD szczęścia!
  • Odpowiedz