Wpis z mikrobloga

@qrnx: z tyłu szedł ONR, marny trzeba dodać. Spodziewałem się obrazków z Warszawy, w stylu wielu pięknych chłopców w długich kolumnach (#pdk), a zobaczyłem... jakieś 10 osób mających dokładnie sześć flag których nawet im się nie chciało trzymać (plus kilka osób chyba z krucjaty, razem wyglądali jeszcze żałośniej), głośniki na full, w których spiker mówił te słynne "fakty". I tak szli za 10-tys. tłumem xD
  • Odpowiedz
@Tom_Ja: tak, marsz ONR (czy raczej marszyk) to była komedia :D

Chyba sami zdali sobie sprawę z poziomu żenady, bo widziałem jak na początku szli Świdnicką, ale gdy Parada zrobiła kółko i szła Kazimierza Wielkiego, to łysych już za nimi nie było ¯\_(ツ)_/¯
q.....x - @TomJa: tak, marsz ONR (czy raczej marszyk) to była komedia :D

Chyba sam...
  • Odpowiedz
@qrnx: zrób referendum to się okaże co popiera większość Polaków.
Poza tym nie wiem po co te hasełka sugerujące, że homo brak jakichś praw poza związkami partnerskimi.
  • Odpowiedz
zrób referendum to się okaże co popiera większość Polaków.

@szpongiel: są badania sondażowe, różnych sondażowni w tym rządowego CBOS, wszystkie pokazują to samo.

Poza tym nie wiem po co te hasełka sugerujące, że homo brak jakichś praw poza związkami partnerskimi

Możesz przytoczyć te "hasełka"?
  • Odpowiedz
@qrnx jakie to jest przykre. Trzeba być ślepym żeby stawać po stronie agresywnych, chowających twarze za maskami, obrzydliwych patonarodowcow :(
  • Odpowiedz
  • 0
@qrnx nie możecie sobie paradować gdzieś na stadionach? Ruch w mieście sparaliżowany, bo się spacerować po ulicach zachciało.
  • Odpowiedz