Wpis z mikrobloga

Mirki z #kielce, jest gdzieś w mieście lub województwie sklep z fajnym wyborem #zegarki firm, które produkują zegarki, tj. #seiko, #orient, etc.? W galeriach jest słaby wybór. Wołam też #lublin bo jutro jadę na wycieczkę, a to niedziela handlowa ( ͡º ͜ʖ͡º) z góry dziękuję za wskazówki!
  • 8
@johnq: szczerze, to galerie w każdym mieście podobne i z podobnym asortymentem. Niestety większość zegarków obejrzysz tylko w necie, chyba że tańsze casio, lorusy i całkiem fajne gshocki bo tych w stacjonarnych sklepach jest sporo. No i w sieciach typu jubitom można obejrzeć już te droższe (tag heuer, omega)
@johnq: osobiście polecam zakupy za granicą na stronach typu creationwatches, dutyfreeislandshop, skywatches , watchhubs, orienty z niemiec na orientuhren.de wychodzi dużo taniej niż zakup w sklepie stacjonarnym w PL, nawet jeśli będziesz miał pecha i zapłacisz cło i VAT.
@johnq: w galeriach faktycznie słabo. W timetrendzie czasem się trafi jakieś seiko do obejrzenia a w swissie zeppeliny, citizeny. Widziałem w necie że swiss sprzedaje jeszcze orienty i luminoxy ale ja jeszcze w żadnym salonie się nie spotkałem.
O dziwo w jednym z apartów widziałem grubsze marki ale to dosłownie w jednym (w Łodzi ;))
@thewickerman88: Jednak fajnie by było wydając większe pieniądze zobaczyć z bliska i przymierzyć. Żeby Sinny obczaić to specjalnie pojechałem do Drezna (na szczęście mam w miarę blisko. I tak nie kupiłem) Już się zastanawiam czy nie zapisać się na forum, zapytać czy ktoś nie ma konkretnych modeli i zechce spotkać się i pozwoli przymierzyć ;] Ciekawi mnie co tam ma Doliński w swoim salonie do obejrzenia i jeszcze jeden sklep z
@Ryjuss: u dolińskiego byłem raz, lata temu i obsługa była tak cholernie gburowata że więcej tam nie zajrzałem. Teraz słyszę że jest spoko więc pewnie się wybiorę za jakiś czas rozejrzeć. Osobiście najczęściej wertuję masę fot, filmików i recenzji a potem zamawiam przez neta i tyle. Właściwie wszystkie zegarki które teraz mam są zamówione na odległość bez mierzenia. Parę razy też zdarzyło się trafić gorzej, ale zwykle nie było problemu żeby
@Ryjuss: apart exclusive w galerii echo ma w ofercie breitlinga, zenitha, edoxa. Takze mozna sie poslinic przez szybke ;)
@jonhq seiko czy citizeny to raczej nie trudno spotkac w Kielcach. U fijalkowskich przymierzysz tez chociazby Vostoka