Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jako że moje #randkujzwykopem to pasmo porażek, w desperacji zauważyłem że pierwsza loszka , która mi da to się pewnie z nią ożenię postanowiłem skorzystać z #roksa aby psychika mi nie siadła całkowicie.
Jednak nie jakaś tam pierwsza z rzędu, tylko #lux. 600zł/h, 4000zl/noc. Jeżeli ktoś byłby ciekaw co oferowane jest w segmencie premium to służę pomocą.
- loszka ciało 10/10, nie dla anonka to. Typ loszki do której się każdy ślini na weselu jak ubierze tę sukienkę. Wszystko natura. Można malować to.
- ryjec młody, 18 lat, nawet nie wyglada na tyle, dla mnie aż za młoda(-1), niewinny wygląd, 9/10
- seksy fajne z powodu widoków, atmosfera ok, chociaż ma zamknięte oczy i głowę w bok (mnie to jeszcze bardziej nakręcało)
- jedyny temat z nią to forsa i co można kupić za ile, loszka nie ukrywa ze to jej priorytet życiowy stąd ten zawód

Reasumując: czy warto było troche więcej wydać? Na jeden raz tak! Po wyjściu cały dzień masz uśmiech na ryjcu, poruchało się loszkę spoza swojej ligi. Zdecydowanie ładniejsza, niż lochy z którymi się randkuje a i tak nie dają. Jednak nie wrócę, bo jednak kupe forsy a loszka zmanierowana, płacisz ża jej urodę i młody wygląd, same seksy miało się lepsze z innymi za połowę stawki (w tym była jedna 25 latka 10/10 wygląd). Psychicznie jednak jest zajebiście, poruchało się fajną loszkę, więc depresja znika całkowicie i chce się żyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 8
@throwaway6102: myślę, że to i tak nieco lepsze od moich ostatnich "podbojów" bo ostatnie 6 randek w ciągu 2 miesięcy z loszkami poznanymi "przez neta" mogę policzyć tak:

Ogólny koszt ok 1000-1200 zł i składało się na to głównie paliwo i pierdoły typu kawa czy pizza. Oczywiście, że jestem "dżentelmen/beta" i zawsze płaciłem bez zająknięcia i tylko jedna chciała na pół - o niej jeszcze napiszę. Straciłem w CHUUUUJ czasu nie