Wpis z mikrobloga

Dzisiaj na testy wchodzi Sushi z Lidla.
Smak - Bardzo dobry,, czuć świeżość użytych składników.
Konsystencja - Zwarta, Ryż dogotowany.
Zapach - Obłędny kuuuurnia.
Wady - Trochę tego mało jak na jedną osobę , kurczę. Trzeba troszkę dosolić, jakieś 10 gram na jeden kawałek.
Cena - Tanio, ja pierdykam.
Zalety - Kilka pysznych smaków, zamkniętych w eleganckim opakowaniu, Bierzcie przykład ruskie gaspadiny z Sushi Master, ja piermandolę!
#mocnyvlog #testschab #sushimaster
LordBadmigthonIII - Dzisiaj na testy wchodzi Sushi z Lidla.
Smak - Bardzo dobry,, cz...

źródło: comment_ZuLGwH1JwTvsvsE9Kt5W0WwK8jYwhgnI.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
Sushi z pudełka to jest jedna z tych potraw którą spróbowałam kilka lat temu z jakiegoś marketu, było obrzydliwe to do dnia dzisiejszego nie odważyłam się powtórzyć tego eksperymentu. Fajnie ze po kilku latach pojawiły się gotowce w znacznie lepszej jakości ale trauma pozostała. Wole sama robić kilka godzin albo pójść do knajpy niż zaryzykować ponownie.
  • Odpowiedz
@kamer1337: Chodzi głównie o rybę, która jest strasznie droga. Węgorz Unagi czy coś takiego. To wiadomo, w restauracjach gdzie ze spokojem można zostawić kwotę 3-cyfrową za osobę. Taką teorię słyszałem, nie wiem ile w tym marketingowego bełkotu, a ile prawdy.
  • Odpowiedz
@nasalislarvatus Teoretycznie do sushi powinny iść najświeższe i najlepsze kawałki ryb co powoduje też od razu wysoką cenę. U nas dochodzi też logistyka i chyba to jest największy problem. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć że w Japonii jadłem sushi dużo lepszej jakości w podobnej albo nawet niższej cenie niż w Polsce ale tam masz sushi z ryb zlowionych "przed chwilą". Jadłem też sashimi i sushi z supermarketu coś a'la taki nasz
  • Odpowiedz