Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak to jest, ze chcecie byc w zwiazku? Dlaczego tak naprawde? Ja jakos nie widze w tym sensu. Mam 25 lat, 2 zwiazki za soba i nie wiem po co to robic. Pewnie, ze czasami jest fajnie ale czy dlatego czasami warto sie męczyć iles tam lat? Po prostu sie zastanawiam czy zaraz nie bedzie za pozno bo co jak mi sie odmieni? Czasami ktos zagaduje ale tak naprawde to mi sie nawet nie chce spotykac. Zwiazek kojarzy mi sie tylko z meczeniem sie, byciem kogos służąca, zdradami i oszukiwaniem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 38
@AnonimoweMirkoWyznania: Z góry założyłem ze jesteś niebieskim skoro poznawanie kogoś jest dla cb tak absorbujące. Jako różowa nie musisz sie wspinać na wyżyny humoru, elokwencji i pomysłowości. Cóż, z wiekiem libido u kobiet wzrasta, znajomości posypują wiec z pewnością kiedyś znowu przyjdzie Ci ochota na poznawanie TŻ. Wtedy rada w zasadzie ta sama. Szukać raczej wśród zwyklaków bo przystojni na 90% będą żonaci albo ruchacze. Wśród tych zwykłych znajdzie sie troche
OP: @MacronT1000 moze jak bede miala 40 lat xd mnie z cala pewnoscia nie interesuja faceci z masa kolezanek, zmieniajacy ciagle kobiety czy tacy ktorzy na 1 randce opowiadaja jak to fajnie jest lezec z kobieta w lozku hehe i proponuja wspolna noc po tygodniu znajomosci (ostatnio spotkalo to moja kolezanke). Po prostu mnie to wszytko odpycha. Ja chyba nie wierze w to ze mozna miec udany, szczesliwy zwiazek.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@bezbekpol: tobie miałem odpowiedzieć w temacie amw, otóż no nie wszystkie zarzutki da się odfiltrowac do tego jak bawiłem sie w skrupulatne czytanie i filtrowanie to znowu były płacze, ze hur dur moje poważne wyznanie nie przeszło.
@AnonimoweMirkoWyznania: Rozumiem. Pytałaś o osobiste opinie, dlatego takiej udzieliłam. Może to jest kwestia osobowości, bo zostałam już zdradzona, zostawiona ze względu na stan zdrowia, a mimo to nadal mam siłę na związki. Albo jestem po prostu głupia i naiwna, też może być ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Eugeniusz_Zua: ehhhh rozumiem cumplu.

@AnonimoweMirkoWyznania: Tak, jestem sam. Nie narzekam na brak powodzenia, miałem sporo propozycji związków i w sumie to nie byłby problem gdybym teraz wszedł na tindera i wysłał wiadomość do wszystkich par. Na pewno kilka z nich by się zgodziło na związek. Zdecydowanie łatwiej jest o związek, niż o niezobowiązujący seks, przynajmniej u mnie tak to działa. Byłem w jednym poważnym związku, w kilku mniej poważnych, ale
OP: @Eugeniusz_Zua mysle ze kazdy dynamiczmy przystojniak bedzie niebieskim z kolezankami itd. To nie o to chodzi czy to bedzie ktos dynamiczny czy spokojny bo ja i tak sobie pomysle o tym, jaki to ma sens, po co. Bardzo chcialabym miec myslenie, ze bedzie fajnie, uda sie, stworzymy cos trwalego ale ja mysle, ze nawet jesli byloby to trwale to i tak kiedys tam w koncu ktos mnie zdradzi i zostawi.
@bezbekpol: popieram w całej rozciągłości! Miałam to samo, co Ty. Prawie 10 mojego życia poświęciłam osobom, które miały to w dupie. Od tamtej pory postanowiłam być sama, bo szkoda energii na poszukiwania, a potem staranie się każdego dnia. Poświęcanie czasu, pomysłów, emocji, własnych przyjaciół, własnych możliwości rozwoju, żeby za kilka lat okazało się, że to wszystko na nic, bo osoba, dla której to robiliśmy ma to totalnie w dupie. Bo chce
@AnonimoweMirkoWyznania: do chadów było im daleko. Przynajmniej w momencie poznania się ze mną, bo w trakcie związku się wylaszczali, biznesy im szły i kupowali mieszkania i dobre samochody. Ale na początku wozili się furami tańszymi niż mój telefon. Nie lecę na hajs. I nie znajdę, bo nie szukam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
NANOCHAD: @MyshaM:

w trakcie związku się wylaszczali, biznesy im szły i kupowali mieszkania i dobre samochody. Ale na początku wozili się furami tańszymi niż mój telefon.

Ale jesteś jadowitą i sfrustrowaną materialistką, że w takim pogardliwym tonie piszesz o ich stanie materialnym na początku. Niby że taka jesteś łaskawa bo gdzie taka dama jak ty ma się zadawać z takim plebsem co się wozi furami tańszymi niż twój iPhone zasponsorowany