Wpis z mikrobloga

Szkoda ale wczoraj w nocy ome.tv nie chciało mi pod żadnym ip odpalić a dziś sie juz naprawiło...

Tak myślałem, że można by poszukać jeszcze jakiś filmików i zrobić polowanie na pedofilow na ome tv? Co Wy na to? Z tego co widzę to problem z takimi osobami jest tam ogromny... Zresztą widać po strimerach z #polskiyoutube jak dużo tam dzieci gdy siedzą na kamerkach a co drugi koleś z którym mnie łączy to jakiś chory zboczeniec.

@xandra @Maaska @SpaceMonkey @AzmeigT @VonFryc1122 @Shzavv @DeltaMike_98 @iustitia_ad_omnes @jurek-xd @wszystkiekoty @klebix @kaziu12 @kondzio63 @kokisz @kldsk @Mircosoft @Dbzdur @jarek_bo_nie_zbychu @patrizio00 @Pandamix @Fenrir_returned @Staraagrafka
@Fenrir_returned @Helsantonio_Montes @maderFucker @Kakir @Mytmakiw, @Kakir @creativvvvvvvvvvvvv @Mahonshottv @Szczepan_Rydzyk @sorry_jak_bede_sie_powtarzac @Nagato @alessia8 @Opokaa
@wstydzioszek @Szczepan_Rydzyk @88chaos-STAR @Kakir @magenciorek @kebabinho_shoty
@Helsantonio_Montes @maderFucker @Fenrir_returned
@Fenrir_returned @Helsantonio_Montes @maderFucker
@Szczepan_Rydzyk @sorry_jak_bede_sie_powtarzac @Nagato @alessia8 @Opokaa
@wstydzioszek @Szczepan_Rydzyk @88chaos-STAR @Kakir
@Helsantonio_Montes @Fenrir_returned @a_ma_pan_dowud @THERMOKAD @Schneider_Dvorzak @Hanneman @BigSmoke01 @europa89

WOŁAM BO DAŁEŚ PLUSA, NIE CHCESZ BYĆ WOŁANY NAPISZ MI NA PRIV I DAM CI SPOKÓJ

#odynlive

Inne tagi : #pedofilia #ome #ometv niestety tag #patostreamy bo ktoś mi go zaraz dolepi automatycznie lol

Zrobić z strim z lapania pedofili na ome.tv?

  • Tak 77.6% (45)
  • Nie 22.4% (13)

Oddanych głosów: 58

  • 8
  • Odpowiedz
@endriu1307: miałem już dwa razy przypadek gdy puszczałem kolesia fejk kamerkdę ziewczyny informując im, że ma 13 lat i w ogóle im to nie przeszkadzało a co gorsza jeden nawet powiedział, że 9 latki już rozbieral.. Trzeba by było ukręcić rozmowę tak by podal swoje dane. Numer telefonu dają zawsze z bomby :s internet by już dalej wiedział co z nim zrobić
  • Odpowiedz
@odyn88: znowu samozwańczy łowcy pedofilów jak przy okazji afery z Gadu-Gadu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1. Ciekawe skąd weźmiesz materiały i pozwolenie na publikowanie wideo z wizerunkiem niedojrzałego dziecka, to po pierwsze i najważniejsze
2. Po drugie skąd będziesz miał pewność, że osoba z którą rozmawiasz to faktycznie ta osoba, a nie ktoś kto się pod nią podszywa
3. Po trzecie jak udowodnisz, że nie zmanipulowałeś
  • Odpowiedz
@magenciorek: na wykopie jest facet kyóry pracuee w policji, jeżeli będę miał jakiś materiał to mu go przedstawię i zapytam czy można coś zrobić ale przypuszczam, że w przypadku prowokacji jakie robił np. Stonoga to te osoby są już na wolności bo nie doszło do zadnego czynu więc wydaje mi się, że gdyby taki facet poszedł w internet to miałby automatycznie przewalone.. Zawsze to coś
  • Odpowiedz
@restecp: Teraz jestem na telefonie więc za duo pisania ale w sumie masz sporo racji. No ale może pora uświadomić rodziców gdzie ich dzieci przesiadują bo fakt, że na ome.tv grasuje tak wiele zboczencow jest nie do podważenia

Plusik bo takie komentarze szanuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@odyn88: złap pedofila, tylko nie idź na psy. Osobiście go rozpie.dol jak masz jaja. Tylko upewnij się na 100 procent że typ jest pedofilem. jot wykop. Ps sam kiedyś chciałem wyłapywać pedofili. Wiesz, w necie każdy każdemu nawali, dlatego pytam czy dałbyś rade takiemu pedofilowi, bo jak jesteś taka kuracyjka to nie za bardzo dasz radę.
  • Odpowiedz