Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Muszę się wyżalić ze swojego #!$%@? i akurat padło na was. ( ͡ ͜ʖ ͡) W sezonie pracowałem na recepcji w nadmorskiej miejscowości w okolicach Kołobrzegu. Właściciel ośrodka dzierżawi część terenu na stoiska z pamiątkami i budkami z fast foodami. W połowie sierpnia pojawiła się ona, wysoka brunetka z długimi włosami, od razu mi się spodobała ( ͡° ͜ʖ ͡°) (pracowała w takim "fast foodzie" a u nas korzystała z toalety). Jak przychodziła to zawsze jakieś dzień dobry, zerkając na mnie ukradkiem uśmiechała się pięknie, a ja jak idiota dzień dobry i chłodne spojrzenie (), jako że proceder się powtarzał to pokonałem swoją słabość jaką jest nieśmiałość i pewnego wieczoru poszedłem do niej żeby pogadać na luzie jak czas leci. Na początku była lekko zaskoczona, ale pozytywnie nastawiona i chętna do rozmowy mimo późnej godziny, interesowało ją jak wygląda moja praca, kto przyjeżdża i takie tam, sama zaś od razu zaznaczyła, że tu tylko pomaga (jakby miała się czego wstydzić), a na co dzień studiuje jakieś bezpieczeństwo narodowe w Poznaniu. Pogadaliśmy o dupie marynie i się pośmialiśmy więc można uznać, że było ok. Nazajutrz po ciężkim dniu, poszedłem przejść się odprężyć, mimo dość obfitych opadów deszczu. Przechodząc obok jej stanowiska zaproponowałem wspólne spacer po okolicy, tym bardziej, że mało kto był na dworze. Ona jednak wolała pojechać po pracy do domu, (w sumie się nie dziwie, kto by się zgodził na spacer z obcym facetem i o dość późnej porze)( ͡° ͜ʖ ͡°) ja nie nalegałem, żeby nie wyjść na #creep. W międzyczasie przyszły dwie starsze babki, wywiązała się krótka rozmowa skąd jesteśmy i coś o młodzieży po czym zachęciłem je do zakupu jedzenia, babka mówi, że gdyby nie stała tu tak atrakcyjna dziewczyna, to bym jej nie zachęcał, no to otwarcie jej powiedziałem, że ma rację, a ma piękność głowa w dół, wzrok w podłogę więc się jej miło zrobiło ( ͡º ͜ʖ͡º) Kolejny dzień był jej ostatnim, przyszła, przywitała się, wychodząc uśmiechnęła się, więc chyba nie wypadłem jak #przegryw w jej oczach. Teraz wróciłem do domu nie mam do kogo się odezwać i zastanawiam się nad swoją głupotą, bo nie mam do niej żadnego kontaktu, nawet głupiego numeru nie wziąłem, czemu nie postawiłem chociaż raz wszystkiego na jedną kuźwa kartę. Owszem niewiele o niej wiem, i idealizuję jej obraz ale była dla mnie idealna, bardzo sympatyczna, umiejąca się wysłowić, z wyglądu bardzo pociągająca, nie zastanawiałem się nad imionami dzieci ( ͡º ͜ʖ͡º), ale mogła by być moją dobrą kumpelą, tym bardziej, że dzieli nas trochę kilometrów. Spieprzyłem i teraz będę tego żałował przez najbliższy czas, jestem dzbanem i nigdy się nie nauczę budować, a przede wszystkim wychodzić z inicjatywą do relacji z kobietami, a mam kuźwa ponad 20 lat (,)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 12
  • Odpowiedz
@TerazMnieWidac: czytając historię i analizując jej reakcję na opka - stwierdzam że koleżanka mogłaby być MILE zaskoczona. Poza tym zawsze wychodzę z założenia, że lepiej spróbować i ewentualnie żałować (ale mieć ciekawie doświadczenie), niż żałować, że się tego nie zrobiło (i pluć sobie w brodę) :)
Osobiście uznałabym to za sytuację jak z filmu :D
  • Odpowiedz
OP: @jungi: Jakieś informacje zebrałem, ale jej nie wystalkowałem, poza tym mam mieszane uczucia co do pisania na portalach społecznościowych do obcych osób, choć może akurat bym spróbował, przecież była wyjątkowa (ʘʘ) wyżalić się wyżaliłem, choć wiem, że #!$%@?łem perfekcyjnie ( ͡º ͜ʖ͡º) oby życie (albo ja sam sobie) dało mi jeszcze szanse na poprawe

Ten komentarz został dodany przez osobę
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: no ale przecież ona już nie jest taka obca xd. POZA TYM jeśli się jej spodobales to wiadomość na portalu nie uzna za coś negatywnego. A wręcz jako coś fajnego bo się postaraleś do niej dotrzeć. No zrobisz jak chcesz, ale uważam, że nie ma sensu tracić drugi raz szansy bo akcja zaraz może się najnormalniej w świecie przedawnic.
  • Odpowiedz
OP: @jungi: Taa, tylko że jej nie ma na żadnym portalu społecznościowym, a nie będę jechał na weekend do Poznania i szukał jej po restauracjach bo w którejś jest kelnerką ( ͡º ͜ʖ͡º) dałem dupy i się z tym pogodziłem po tym wpisie (ʘʘ)

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}

  • Odpowiedz