Wpis z mikrobloga

@ozzybiceps: Dragon Jerky, co ta guma wyprawia ze szczupakami :) Ale największe szaleństwo to miałem w Szwecji na Real Eel od Savage Gear (kolor golden ambulance, rozmiar 40 cm), szczupaki 50+ to całą gumę z wściekłością łykały.
@ozzybiceps: tak jak kolega wyżej napisał... teorii jest milion. jezdzilem wielkokrotnie na świt, który jest podobno swietną porą - i bywało, że tak było. Bywało też tak, że brania zaczynały się o 12 w +30 stopniowy upał.. z kolei kolega w tym samym miejscu złowił największą rybę o 21. Nie ma reguł, zależy od pory, poziomu wody, pogody - trzeba poprostu trafić w okienko żerowania, albo i nie bo jak trafisz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@1950M: nie, przy zwykłym ciągnięciu ogon nie pracuje. Jak wskazuje nazwa gumą się podszarpuje a wtedy ten ogon (kiedy guma opada) powoduje dziwne odejścia w bok, takie zrywy chorej rybki. Zajrzałem na Yt za jakimś filmikiem ale jedyne co widzę to film Tomka Krysiaka. Zabawne bo pierwszy raz tą gumę zobaczyłem właśnie u niego, podczas wyjazdu do niego na Roslagen.