Wpis z mikrobloga

Już wole być w izolacji społecznej i budować swój sukces na własną rękę, niż być trybem w tym normickim świecie. W dupie mam was normiki. Tak łatwo wami manipulować, bo wszyscy jesteście tacy sami i wyznające identyczne normickie ideały, słuchając identycznej normickiej muzyki, a macie się za jednostki indywidualne xD kontakt z „przegrywami” zazwyczaj jest dużo ciekawszy i wartościowy od was, hedonistyczne gnojki z nadmiernym poczuciem własnej wartości. Przynajmniej mam swoją godność człowieka i nie buduje w okol siebie zakłamanego obrazu szczęścia zbudowanego m.in na używanej kobiecie z milionem na penisomierzu. Pewnie jak wylecicie z pracy dołączycie do tego tagu, bo nie będzie za co mieć spłacić kredytu i zostawi was Żaneta dla dynamicznego Oskara z większym kredytem? Nawet mi was nie żal.
#przegryw #stulejacontent #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
V.....s - Już wole być w izolacji społecznej i budować swój sukces na własną rękę, ni...

źródło: comment_CtQ3tccY6iw3IvWpoXCXITjD5T1Nt2mz.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
obrazu szczęścia zbudowanego m.in na używanej kobiecie


@Vixenss: Facet zazwyczaj też jest używany. Czy robi to jakąś wielką różnicę? Czy kobieta to para butów albo jeansy? Chyba raczej nie. Kobieta jest hologramem, iluzją, która się tylko wydaje i zasadniczo lepiej się od nich trzymać z daleka, mimo tego zasługuje na taki sam szacunek jak faceci. Jeśli się tych hologramów nie szanuje, to nie ma się co dziwić, że jakaś siła
  • Odpowiedz