Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, dopiero się dowiedziałem jacy niektórzy moi znajomi to mentalna bieda xD. Ale tak w #!$%@?.

Prowadziłem sobie parę lat taki fanpejdź "Oglądam polską piłkę nożną dla beki" - na tamten moment pierwszą tego typu stronę w Polsce. Przez cały okres trwania tej strony udało się wytworzyć bardzo fajny profil bez typowego gimbohumoru rodem innych rakotwórczych stron. Społeczność naszej strony też była super. Bardzo myśląca, trochę stroniąca od głównego nurtu ale też nie przesadnie przesiadująca w piwnicy - głównie z przedziału wiekowego 21-30. Podczas gdy reszta podobnych fanpejdży sprzedawała się po taniości zamieniając się w reklamowe szambo, my zawsze, przez wiele wiele lat stroniliśmy od #!$%@? dealów bo zarobek nigdy nie był naszym celem. Jako admini obiecaliśmy sobie że jeśli pojawi się kiedykolwiek oferta za stronę to nie sprzedamy jej poniżej pewnej określonej kwoty.

W końcu półtora roku temu dostaliśmy wreszcie propozycję kupna - taką nie do odrzucenia na którą zdecydowana większość by się połasiła. Jako że i tak już rzadko cokolwiek wrzucałem i akurat byłem na takim etapie życia kiedy potrzebowałem zainwestować w siebie kupę kasy to zdecydowałem się na sprzedanie ostatecznie tej strony. Warto dodać że przy tym wszystkim miałem pewność kupców że strona nie zostanie totalnie "#!$%@?" i z tego co widzę to prowadzili ją bardzo kulturalnie z poszanowaniem dawnej Beki - zachowali się wobec mnie bardzo w porządku bo stosowali się do moich wytycznych na temat tego jak prowadzić w miarę wydajnie tę stronę aby jej nie zabić i nie zalać gównem. Natomiast jak widać Onet (bo to przecież żadna tajemnica) zdecydował się jednak wchłonąć tę stronę w siebie i nie ma się co temu dziwić - prawdopodobnie wchłonięcie strony bardziej im się opłacało - niedługo fanpejdż zniknie z mapy i tak będzie najlepiej.

Dzisiaj pojawiło się powiadomienie o tym że nazwa fanpejdża została zmieniona (standardowa procedura przy scalaniu stron) i w mojej prywatnej skrzynce pocztowej wybiło szambo xD. Bardzo dużo ludzi się mnie pyta co się dzieje, a część moich znajomych mówi że się #!$%@?łem i że zachowałem się jak ostatnia prostytutka xD jakieś #!$%@? że jestem jak te modelki co przyjmowały sranie do japy na jachcie. Że się sprzedałem Niemcom xDDDDD. Że mnie #!$%@?ło.

Ja #!$%@?, nikt nikomu nie broni założenia własnej tego typu strony i nie sprzedawania jej nigdy. Ja nie mam sobie nic do zarzucenia.

---

Więc to chyba trochę takie pożegnanie bo co prawda dla mnie temat ten został już zamknięty bardzo dawno temu, to nigdy nie miałem okazji się pożegnać z fanami - co mnie trochę irytowało. To i tak nie dotrze nigdy do wszystkich, ale wiem że chociaż część z Was siedzi tutaj na wykopie.

Dziękuję Wam bardzo. Razem sprawiliśmy że przez chwilę polska piłka była trochę lepsza ( ͡° ͜ʖ ͡°), bo przecież startowaliśmy w katastrofalnym 2012 gdy nie mieliśmy ani jednej drużyny w pucharach a Polska zaliczyła kompromitację na Euro, a kończyliśmy po bardzo dobrym sezonie Legii w LM, po bardzo dobrym Euro 2016 i (na tamten moment) świetnych eliminacjach do Mundialu. To oczywiste, że każdy polski piłkarz bał się że trafi na nasz fanpejdż, w związku z czym poziom ich gry urus diametralnie ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Misja zakończona

Teraz kontynuatorem jest #ekstraklasaboners - przepraszam za tagowanie, wiem ze tego nie znosicie ale mam nadzieję że wyjątkowo wybaczycie.

#pilkanozna #ekstraklasa
peetee - Ja #!$%@?, dopiero się dowiedziałem jacy niektórzy moi znajomi to mentalna b...

źródło: comment_GPEVEjGMArpkFNT4vR47ysgnxBeyQrke.jpg

Pobierz
  • 50
przecież startowaliśmy w katastrofalnym 2012 gdy nie mieliśmy ani jednej drużyny w pucharach a Polska zaliczyła kompromitację na Euro


@peetee: teraz też nie mamy żadnej drużyny w pucharach(drugi sezon z rzędu) a na Mundialu #!$%@?śmy największą żenadę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@peetee patrz. Sam chciałem się spytać co się stało ale odpuściłem bo przewidziałem że Cię pewnie niektórzy atakują i masz kocioł a ja mogę na spokojnie spytać później. Już nie musze. Dobrze to wykorzystaj! To była naprawdę fajna strona. Dzieki