Wpis z mikrobloga

Dobra, kto ciśnie Kinge tylko dlatego, że Marcina to #!$%@??
Bo patrząc z jej punktu to troche #!$%@?, bo ona jako jedyna laska z patobiznesu nic złego nie zrobiła, a przynajmniej nie zostało to udowodnione a ma najgorzej. ʕʔ
Nosacz to weekendowy cuck i bankomat, na Agatke to w ogóle szkoda słów, nie wiem kto tam jeszcze był ale to Kinga jest najgorzej jechana. Ja wszystko lubie, Mariusza też i Sulej-Piotrowską, ale tej dziewczyny mi poprostu żal ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#danielmagical
  • 12
  • Odpowiedz
@biegajacy__stetoskop:

Ale Kinga pomaga. Czytaj.
Jakbym był w sytuacji Marcina, też pozwoliłbym swojej kobiecie być swoją prawą ręką, chyba nie można mieć bardziej zaufanego moderatora. Razem na tym żyją i razem na tym płyną. Ja mam tam #!$%@? w te Daniele, Rafony i inne chvjstwa, ale umiem sie postawić w czyjejś sytuacji i poprostu strasznie by mnie to #!$%@?ło i sprawiało przykrosc
  • Odpowiedz
@cichy-wykopek: "Sluchaj, ja się nie #!$%@? ale pomyśl zanim następnym razem #!$%@? coś na Kinge" o #!$%@?, po tych słowach pewnie każdy śmieszkujący wychodek z leniwej wieśniary, z poziomem inteligencji równym jej partnerowi, którą można szmacić przy kilkunastu tysiącach widzów, która honor i godność ostatnio widziała w filmie, #!$%@? ze strachu w nachy i zastanowi się nad swoim zachowaniem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz