Wpis z mikrobloga

@Kaplanka: Na chwilę obecną cykl :Ciene Post-Petersburga
(picrel) chociaż zaraz może się to zmienić na Wieżę.
Odpowiadając na drugą część pytania to w sumie nie wiem. Chyba dlatego że było mniej filozofowania. No i Taran, główny bohater ciupinke bardziej mi przypadł do gustu od Artema, ale tylko troszeczkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

P.S Piter.Wojna choć za i Diakowem i główną trylogią to zasługuje na wyróżnienie, łysol Uber
R.....l - @Kaplanka: Na chwilę obecną cykl :Ciene Post-Petersburga
(picrel) chociaż ...

źródło: comment_yiOUzFopJUSeEH9sJE5mYefen5tPmHpn.jpg

Pobierz
@Idesiku_Nago: A mi właśnie przypadł :), bardziej niż luźniejszy, moim zdaniem styl Andrieja Diakowa w jego trylogii (Do Światła, Za Horyzont i w Mrok) chociaż też uważam je za bardzo dobre książki. Nie lubię za to Korzeni Niebios (Końcówka za bardzo zwymyślana) i niestety naszej Achromatopsji.
@RandomowyMetal Rudy nieśmiertelny typ, lubiłam go ( ) @Idesiku_Nago a mnie się bardzo podobał. Z humorem. Jak po Piterze zaczęłam czytać trylogię Szabałowa, tak nie mogłam się przyzwyczaić, bo Daniła to straszny sztywniak. A i Szabałow to fanatyk wojska. Cały czas czyta się o strategiach wojskowych, o rozplanowaniu bitwy i ogólnie o militariach. Ciężko było mi się wkręcić w pierwszy tom, zazwyczaj po dwustu stronach dopiero miałam
@Kaplanka: Rudy?? Coś mnie umk... Aaa no tak, bo ja od razu czytałem Wojnę, bez pierwszego Pitera bo akurat nie mieli na składzie. Ale jedno trza przyznać, zdrowy świrus, da się lubić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@RandomowyMetal bardzo fajna postać ( ͡º ͜ʖ͡º), chociaż ta jego nieśmiertelność nieco naciągana, co nie zmienia faktu, że dzięki niej znacznie przyjemniejsze czytało mi się książki :3
A Uber to #!$%@?. Cudowna postać, oby więcej takich świrów w kolejnych uniwersach.