Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Wytłumaczy mi ktoś jakim cudem można nie zdać matury? Pisałem z pewną dupa, która nie zdała polskiego i matmy xD, jak można nie napisać jakiejś #!$%@? rozprawki na 30%, albo jak można nie potrafić z matmy obliczyć jakiś działań też na 30%...
#matura
  • 7
  • Odpowiedz
@iRickGrimes: Odpowiem Ci jak można nie zdać matury z matematyki: Zdałem polski podstawowy na 70% rozszerzenie na 64%, angielski na 86%, a matme #!$%@?łem x2 na 28%. Jak? Otóż moja nauczycielka w technikum niczego nie potrafiła nauczać i wszystkie 28osób w klasie brało zawsze dodatkowe korepetycje z matmy. Dosłownie typiarka 70% tematów nie potrafiła wytłumaczyć, a jak chcieliśmy żebyśmy powtórzyli ten temat to mówiła, żebyśmy robili sobie to w domu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@marketingowyberecik: rozumiem o co chodzi i to najważniejsze, ja też miałem problemy z matma przez #!$%@? nauczycielkę, ale godzina korków tygodniowo z matmy mi wystarczyła, żeby zdać mature na 80%. A byłem na humanie, gdzie pisałem angielski rozszerzony, polski i historie.
  • Odpowiedz
@iRickGrimes: no wiesz, nie każdy ma taką głowe jak Ty. Ja to ignorowałem przez 4lata, twierdząc tak samo jak Ty, czyli: Jak można nie zdać matury na te śmieszne 30%. Ignorowałem korepetycje, różne pomoce. Sam uczyłem się jakoś z matemaksem, ale jak przez 4lata niczego nie rozumiesz to nie ma szans, żeby 1,5miesiąca przed maturą zrozumieć tą matematykę, szczególnie, że jeszcze w głowie masz okropną niechęć do tego przedmiotu przez
  • Odpowiedz