Wpis z mikrobloga

ważność konta w #plush na kartę jak u was z tym jest? Miałem ostatnio taki dziwny numer. Normalnie w połowie września ściągało mi kase. I teraz 14.09.2018 pobrało mi te 25 zł z konta ale ważność było jakoś dziwnie do 02.10.2018. Wczoraj patrzę a mi tu wyskakuje komunikat że ważność konta wygasa 2.10.2018. Więc znowu doładowałem konto, na razie kasa nie została pobrana ale ważność przedłużona do 21.10.2018. Strasznie krótko mi się wydaje.
  • 11
  • Odpowiedz
Aktywna taryfa- Nowy Plush
Aktywne promocje - rok ważności konta w plush - 01-11-2018
internet, rozmowy, sms, mms bez limitu... pakiet data UE bez dodatkowych opcji, 5 doładowanie gratis itd.
Aktywne pakiety - GPRS roaming limiter (250 pln), 01-11-2018, 30 bezpłatnych wizytówek

Na dzień dzisiejszy po tamtejszym zasileniu z pierwszego posta mam 46 pln, i ważność konta wynosi 2018-10-21 (to info z sms po każdej rozmowie)
  • Odpowiedz
@Specjalista_Plus:

Aktywna taryfa- Nowy Plush
Aktywne promocje - rok ważności konta w plush - 01-11-2018
internet, rozmowy, sms, mms bez limitu... pakiet data UE bez dodatkowych opcji, 5 doładowanie gratis itd.
Aktywne pakiety - GPRS roaming limiter (250 pln), 01-11-2018, 30
  • Odpowiedz
@fakundo Z informacji, które podałeś wynika, że promocja Rok Ważności Konta została aktywowana dopiero po zasileniu. Aby ważność konta przedłużyła się o rok, dokonaj zasilenia kwotą minimum 5 zł przed 1 listopada 2018 r.
  • Odpowiedz
@Specjalista_Plus: dzisiaj tj. 20 października dostaje sms że jutro utrace mozliwosc polaczen itd. Na karcie 21.95 zł. To znaczy ze znowu pobierze mi środki. To jest coś nie tak w każdym razie. Bo w ciągu niespełna tygodnia znowu mi pobiorą opłatę.
  • Odpowiedz
@Specjalista_Plus: Uruchomiłem apkę Plusa na telefonie. Okazało się w że mam uruchomione dwie opcje (bardzo podobnie brzmiące) dotyczące roku ważności konta. Wyłączyłem jedną - i wszystko wróciło do normy.
  • Odpowiedz