Wpis z mikrobloga

#bjj Hej Mirki! Ja lvl31, ćwiczę na siłowni, sporo biegam. Wymyśliłem sobie, że chcialbym się nauczyć czegoś nowego i padło na bjj, czy nie zabiją mnie jeśli nie miałem żadnego doświadczenia? Traktuję to jako czystą rekreację i lubię rywalizację. Zawsze interesował mnie boks, ale muszę mieć ładną buzię ze względu na częste spotkania z Klientami ( ͡° ͜ʖ ͡°)- powiedzcie, jest sens?
  • 9
@mamdylemat a w kimonach czy bez? W gi będziesz miał czasem poobcieraną gębę. No i warto zastanowić się nad szczęką bo czasem zęby lecą, rzadko ale zdarza się.
Dobra chłopaki, dzięki za pomoc! Jak widzę nic z tego nie będzie. Nie mogę sobie pozwolić żeby wyglądać jak poobijany sebix- moja praca mi na to nie pozwala. W sumie nie wiem na co liczyłem.
@mamdylemat: nie sluchaj ich z jakimis kontuzjami, kalafiorami czy wybitymi zebami, to wcale nie zdarza sie tak często jak sobie teraz pewnie myslisz

najlepiej idz na jakieś treningi dla początkujących, zobacz sam czy bardzo obity wychodzisz, sprawdź jak ci się będzie podobać i wtedy zdecyduj