Wpis z mikrobloga

Niech nocna zmiana wybierze.

Nietypowe #rozdajo Osoba, która wygra będzie mogła wybrać Dom Dziecka który w tym roku zaopatrzę w nowiutkie choinki na święta i troszkę skromnych upominków pod nie. Będzie to mogła być również inna placówka, ale to dzieciakom chcę trochę ten czas jakkolwiek mogę umilić, więc niech to będzie coś zbliżonego. Sam wylosowany również dostanie choinkę jeśli będzie chciał, lub może ją przekazać w dowolne miejsce.

Jeśli to jakkolwiek wypali, to do świąt zrobimy tego więcej. A i oczywiście pragnę zaznaczyć, że to wylosowana osoba będzie oficjalnie darczyńcą, a nie ja. Także może się spodziewać podziękowań i uśmiechu dzieci - tego dotyczy to #rozdajo A pulę będę zwiększał za każdym razem, jeśli dacie ciekawe pomysły, żeby nie było to tylko losowanie, ale też coś interesującego i kreatywnego.
  • 26
@Saragaya: średnio lubię te komplementy, bo przecież zapewne w wielu oczach wyglądam być może lepiej niż jest w rzeczywistości. Wszak za specjalnie o swoich wadach i błędach nie piszę. Także dziel przez dwa, czy nawet cztery ;) Nawet mnie to trochę drażni, że mam tutaj całkiem dobrą opinię, bo przecież znacie mnie tylko z tego co opublikuję, a nie jaki jestem. A być może większość z was w realnym życiu bym
@oiio: hmm, nie wiem jak wyglądają koszty - ale może coś w stylu sfinansowania jednemu dziecku z takiej placówki jakichś lekcji? Nie wiem w sumie czy w ogóle będą chętne, i na co by można je zapisać - ale byłoby to lepsze niż jakaś choinka którą zapomną za rok ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@oiio: nie chcę uogólniać ale mój różowy pracował kiedyś w domu dziecka, nie jest tak strasznie i biednie jak mogłoby się wydawać. Jeżeli o grudzień chodzi to mają wtedy czas żniw. Dzieciaki dostają prezenty od zaprzyjaźnionych firm - np. od banków, (minimum 500 zł wydane na dziecko), do tego dochodzą bony i podarunki od galerii handlowych, modelek, projektantek mody, itd. Zdecydowana większość dzieciaków z domów dziecka ma rodziny - dalsze lub