Wpis z mikrobloga

Moje odczucia po pierwszym kontakcie z nową fifą:
+ Division Rivals - bardzo spoko tryb, fajne nagrody, grane na serwerach EA co jest bardzo dużym plusem
+ LW - zmiany w LW wyglądają na sensowne, spoko że nie trzeba dostawać wylewu grając kwalifikacje
+ Gameplay - inny. Zobaczymy jak będą mocniejsze składy jak będzie się spisywać, teraz gra się przyjemnie. Fajnie, że tempo znaczy mniej. Jest trochę niedoróbek np. zbyt częste ekwilibrystyczne strzały. Myślę, że patch nie będzie tak radykalnie zmieniał gry jak w Fifie 18, gdzie gra z premiery a gra po 2 tygodniach od niej to zupełnie dwie inne bajki.
+ dodatkowy znacznik dla piłkarza którym będziemy sterować po przełączeniu
+ poprawa funkcjonalności menu, niewielka ale jest
+ zmienne taktyki w trakcie meczu

- Kilka niedoróbek jak np. automatycznie wyłączane powtórki, jest to ewidentnie bug który musi zostać naprawiony
- Ciekawe czy w LW będzie oprawa z Ligi Mistrzów, mogłaby!
- Oby rynek był bardziej stabilny niż w Fifie 18 gdzie działy się cuda
- 3 razy wywaliło mnie w DR nie z mojej winy i zaliczyło aktualny wynik z meczu. W poprzedniej Fifie nie miałem chyba łącznie tyle wywaleń z rozgrywki.
- Przy rzutach wolnych wykonywanych w 3 zawodników (przy piłce) pasek siły zagrania dostaje LAGA

CYNYGEJM!
#fifa19
#fut
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BooB: nie wydaje mi się, bo zawsze dzieje się to w tym samym momencie. Dla mnie to jest głupota, powtórka zajmuje max 10 sekund, a jednak fajnie zobaczyć fajną brameczkę z innego ujęcia.
  • Odpowiedz
  • 0
@Bobokkk no masz na koniec meczu wszystkie bramki możesz wtedy oglądać ile chcesz, według mnie właśnie lepiej bo w tamtym roku oglądanie powtórek których nie chciałem oglądać a oglądałem zabrało mi sporo czasu z mojego nędznego życia :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@matson nie kumam jak można się tak emocjonowac gra xd czy to dab czy inna cieszynka CO ZA RÓŻNICA? I te 10s powtórki też tak #!$%@?? Haha
  • Odpowiedz