Wpis z mikrobloga

@Miedzyzdroje2005: bo to jest gówno, a nie masło orzechowe. Jedyne prawilne to GO ON, które w składzie nie ma nic oprócz zmielonych orzechów. Robią tak bo olej z orzechów jest drogi i wykorzystują go do czegoś innego, a zamieniają na tanie gówno. GO ON tego nie robi, po prostu mielą orzechy, masz ochotę to sobie dosładzasz ich masło, nie to nie, świetnie nadaje się do wypieków.
https://www.tabele-kalorii.pl/kalorie,Maslo-orzechowe-GO-ON-Sante.html
H4v3n - @Miedzyzdroje2005: bo to jest gówno, a nie masło orzechowe. Jedyne prawilne t...

źródło: comment_203bbMbrFDkLFIas6mNXnMRKKEyOpC4l.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 2
@H4v3n Go On jadłem. Bardzo dobre. Aczkolwiek najlepiej wychodzi własnoręcznie zrobione masło w mikserze. Wrzucam orzeszki, dolewam dodatkowego tłuszczu dla smaku (np. oliwa z oliwek) i do zmielenia. Moc można dostosować do tego, jak lubię
  • Odpowiedz
@H4v3n: @ysk_: kupiłem raz to go on. gunwo jakich mało, było płynne #!$%@? (żeby nie było że sie nie znam, czasami sam robie blenderem i takie płynne nigdy mi nie wyszło) do tego było dziwne w smaku. Wyglądało jakby było z marnej jakości orzechów, masa jakichś błonek, plus nayebane oleju. Zgłaszałem to do Sante,ale odpisali że maja różne partie orzechów i ta musiała byc lujowa i elo z
  • Odpowiedz
@H4v3n: @mirkobiniu: Kupiłem ostatnio właśnie GO ON i też niespecjalnie podobała mi się jego oleista konsystencja. Po zmieszaniu w smaku jest OK, ale wygląda mi to jakby ktoś na siłę tam tego oleju dodał. Najbardziej odpowiadało mi masło orzechowe NaturAvena, fajne kremowe, bez widocznego oddzielenia oleju od masy orzechowej - też 100% orzeszków i zero dodatkowego syfu - Polecam
  • Odpowiedz
@Garet_: to oddzielenie opisują nawet na opakowaniu, to jest naturalne jeśli nie dodaje się tam nic więcej. Wystarczy dobrze zamieszać. Podrzuć skład tego o którym piszesz proszę.
  • Odpowiedz
Ja polecam masło orzechowe KFD, jest wersja gładka i kawałkami orzechów :) sklad o ile dobrze pamietam tylko orzeszki i sól :) maja tez inne masło z orzechów, polecam z orzechowe nerkowca, pyszne! :)
  • Odpowiedz