Wpis z mikrobloga

Chciałem tylko dodać ze wrzucanie Krzystofa Kononowicza do "patologii" jest chamskie i nie powinno mieć miejsca. Ja wiem że dział marketingu obsrał gacie po TVN uwaga ale to nie rozwiąże problemu. A patologią jest Suchodolski który zachowuje się wiele razy skandalicznie... Krzysiek sam w sobie nie uważam żeby odchodził od normy tak bardzo. Prosty ubogi człowiek ma zaburzenia różne ale to nie patologia.
Podaje definicję patologii. I uważam że #patostreamy powinny być dodawane co najwyżej do tagów #suchodolski #mexicano
Co ma z tym wspólnego prosty, niezaradny zbytnio życiowo typ jak #kononowicz ?
On nawet nie robił nigdy streamów...

Definicja patologii społecznej:
Przykładami patologii społecznych są: alkoholizm, przestępczość, zachowania szkodliwe dla rodziny (patologie rodziny), narkomania, samobójstwa, przemoc, prostytucja i wszystkie te zachowania jednostek lub grup, które wyraźnie przeciwstawiają się społeczeństwu lub grupie ze szkodą dla całości społeczeństwa bądź grupy.
  • 19
@kolonko: co takiego Kononowicz robi z tej listy? Bo Major to śmiało: alkoholizm, przestępczość, zachowania szkodliwe dla rodziny, narkomania, przemoc. Podobnie można by Mexicano wrzucić. Ale Konon?! I wiem że chodzi o to żeby dzieci od tego "odsunąć" i pokazać ze nie jest to fajne. Ale wrzucanie ubogiego typa, niezbyt bystrego do patologii to jest poniżej dna. Jaki to przykład dla małoletnich? Że ktoś ubogi jest gorszy? Wiem że żaden moderator/kierownik/etc.
@kolonko: Krzysztof we własnym domu jest maltretowany psychicznie przez tego pasożyta, ludzie co do nich wydzwaniają i nakręcają te sztuczne afery są dla mnie frajerami bo oni tylko to podsycają. Naprawdę, ktoś powinien wziąść się za tego suchodolskiego i go utemperować bo Krzysztof tego nie zrobi, bo się jego boi i żeby nie było tak, że za jakiś czas stanie się tragedia i konona już nie będzie, a major nagra filmik
@10_swierzych_jaj:
Nic nie poradzisz. Major może przycichnie na kilka dni, gdyby rzeczywiście ktoś go utemperował, co się przecież nie stanie. Poza tym nie wiemy na ile oni to odgrywają. Już nie raz tłumaczyli się, że "my to robimy do filmu". Akcja z kubkiem - widział ktoś ją? Widział ktoś pogotowie, wypis, ranę wędrującą? Przecież oni robią to zarobkowo, a im większy dym tym lepszy donejt. Konon umie płakać na zawołanie, to
@boboli90210: to nie tak. Niemiecki ich godzi i mówi żeby nagrali film że to dla jaj bo wezmą Krzyśka do Choroszczy za to, a Major jeszcze trafi na komendę albo do więzienia... Oni serio nie robią tego świadomie tych całych akcji etc. Może jak Major go walnął z głowy to też było reżyserowane? Krzysiek jest zastraszony tak się zachowuje osoba która jest non stop nękana... To trochę już taki syndrom sztokholmski...
@kolonko:
Możliwe. Ja cały czas jestem na krawędzi, m.in. dlatego oglądam. Jest coś takiego, że z zewnątrz choroby psychiczne czasami wyglądają jak żarty. Nie chcę już wchodzić w głębsze dyskusje, ale takie uwagi:
1) Strzał z bani był bez najmniejszych obrażeń.
2) Strzał z kubka (jeśli rzeczywiście nastąpił) był bez śladów.
3) Major nie zniszczył żadnej własności Kononowicza.
4) Major dużo drze ryja i nic poza tym.
5) Darcie ryja i
@boboli90210:
1) jak bez obrażeń? Czy Ty widziałeś to przecież Konon został uderzony, to obrażenie psychiczne/fizyczne też ale krew się nie lała to się nie liczy?
2) no głowa rozcięta i pogotowie było. Sam Major potwierdził...
3) poza kradzieżą kasy to rzeczywiście nic nie zniszczył bo on nic nie robi...
4) i jeszcze stosuje przemoc psychiczną i fizyczną, narkotyzuje się etc
5) myślę ze nikomu dobrze nie jest w takim ciągłym
@kolonko:
Nie jestem pewien, czy żartujesz, więc odpowiem poważnie. :-)
1) Rzeczywiście Kononowicz został dotknięty, ale uszkodzenia ciała wg mnie tam nie było.
2) Major powiedział, z tego co pamiętam, że głowa została, cytuję: "otarta" kubkiem. Nie widziałem żadnego śladu poza wędrującym bandażem.
3) Kradzież to nie była, bo Major nie zrobił tego potajemnie. Poza tym ani przez chwilę pieniądze nie były w rękach Kononowicza. Sprawa dyskusyjna, przyznaję, ale może i
@boboli90210: ja na serio. No rzucanie kubkiem w kogokolwiek normalne nie jest i należy do aktu przemocy....
Kradzież nie musi być potajemna. Jawnie jak ktoś kradnie to nie kradzież? Major miał dać Kononowiczowi kasę na Asterkę a ją sam zajumał... A to na co by Konon wydał to inna bajka.
Konon jest zastraszony. Jakby Major go nie szantażował tylko powiedział normalnie wiesz co Krzysiek ja się jednak wyprowadzam i idę stąd
@kolonko:
Chodzi mi o to, że mamy tylko relacje zainteresowanych. Nawet bezstronny Meksyk powiedział znad głowy Kononowicza, że nie widzi żadnej rany ani szwów. W takiej sytuacji w grę wchodzi scenariusz, że to była ściema. Piszesz że Major "miał" wydać pieniądze Kononowiczowi, bo tak powiedzieli ludzie, którzy wpłacili je Majorowi bez żadnego uzgodnienia i wiedzy, a potem że kto na co wydaje pieniądze to jego sprawa. ;-) Różnimy się tym, że
@boboli90210: ale ja nie mówię że opieram się na tym co widzę tylko. Uważam że zachowanie Majora jest karygodne i jest patologiczne. Konon często mógłby się w to wpisać ale raczej jest w granicach normy. Prędzej jako biedak albo dziwak lub Janusz by mi pasował do niego ekstra tag...
No ale to co dałeś to prosta definicja według kk. kradzież to nawet nie musi być Twoja własność a może być współwłasność
@boboli90210: Akcja z kubkiem to nie była żadna ustawka, miało to miejsce tyle że Kononowicz wyolbrzymił wszystko łącznie z obrażeniami. Wątpię żeby to była kombinacja pod publikę. Raczej chodziło Kononowi o pokazanie przed kamerami jaki to on biedny jest.
@boboli90210: @dizel81 Drodzy Koledzy, wystarczy sobie przypomnieć, że pogotowie powiedziało Kononowi o ranie bodajże szerokiej czy długiej na (chyba) 3 centymetry, a nie o ranie głębokiej na 3 centymetry, a własnie tak ją później Konon przedstawiał. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Aczkolwiek to było mega głupie, podnosić rękę na gospodarza.