Wpis z mikrobloga

@zjadlbym_kebaba: no chyba nie pozwalałeś nauczycielom rozpowszechniać informacji z podręcznika bez dogłębnej znajomości źródeł. Zresztą przepraszam za zamieszanie, ja tu tylko wklejam losowe ciągi znaków celem doskonalenia się w pisaniu na klawiaturze ekranowej.
  • Odpowiedz
@zjadlbym_kebaba: a na poważnie to w podręcznikach były takie kretynizmy jak dzielenie organizmów żywych na grzyby, rośliny i zwierzęta, podawanie idiotycznej grupy łaszowatych, zaliczanie pand do szopów i łączenie pandki i pandy w jedną grupę podczas gdy od dawna była to nieaktualna taksonomia.
  • Odpowiedz
@zjadlbym_kebaba: i ja zweryfikowałem połowę tweeta, ale nie ręczę za źródło, bo z bardziej znaczących anglojęzycznych było tylko o tym, że szwedzki minister odradza kobietom wychodzenie samotnie (Guardian) i że gang muzułmanów kogoś zgwałcił (intependent), a o tej kobiecie piszą mi źródła nieznane jak Voice of Europe.
Zresztą źródła znikają z google - ja rok temu szukałem o głośnejbsprawie wyrzucenia kobiet przez nachodźców gdy im łódź zaczęła tonąć, ale po
  • Odpowiedz
@raczej_schizotypal: Połowa tłita i to na podstawie brukowców xD Wszystkie te niusy można od razu traktować jako kłamstwo bez sprawdzania. Pamiętam mega głośną sprawę jak niby szwedzi sami przyznali, że mająstrefy no-go i proszą o pomoc. Po wpisaniu w google można było zobaczyć coś na kształt ludzkiej stonogi- jeden prawacki portal kopiował to samo od drugiego. Okazało się, że źródło tych rewelacji to krótki artykuł po angielsku, w którym nic
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: poproszę o źródła Twojej rewelacji xD
Gdybyś jednak udowodnił manipulację to byłby tylko dowód anegdotyczny.
Więc twierdzisz, że we wszystkich dzielnicach Malmo jest spokojnie, ba - nawet na Bronx możesz wyjść z taką tablicą pewnie:

Widzisz manipulatorze, po wpisaniu frazy '65 yo woman sentenced for facebook comment' wyskakuje artykuł z guardiana o tym, że minister zakazał kobietom wychodzić samotnie w nocy w niektóre rejony (konkretnie centralną skandynawię). No ale
r.....l - @szybki_zuk: poproszę o źródła Twojej rewelacji xD 
Gdybyś jednak udowodni...

źródło: comment_z03kEoA3Cf9a8RZx3ICzNn9svRbjMHj7.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Gdybyś jednak udowodnił manipulację to byłby tylko dowód anegdotyczny.


@raczej_schizotypal: no to sam se szukaj, skoro z góry na to srasz xD Dowodami anegdotycznymi to wlasnie sie posluguja typy wierzące w każdego takiego fejkniusa, ktore stanowia wiekszosc rewelacji o tym jak to europa upada.

Więc twierdzisz, że we wszystkich dzielnicach Malmo jest spokojnie, ba - nawet na Bronx możesz wyjść z taką tablicą
  • Odpowiedz
@raczej_schizotypal: Zabicie przez ojca córki, a nawet całej rodziny? Przecież to się regularnie u nas zdarza. Przecież takie postawy są typowo skrajnie prawicowe - nienawiść do innych, uważanie ich za gorszych. Tylko to jest druga strona barykady.

I kto tu w ogóle mówi o dowodach anegdotycznych? xDDDDDDDDD
DObra leci blok, szkoda mi czasu na rozmowy z takimi ćwierćinteligentami
  • Odpowiedz