Wpis z mikrobloga

#kononowicz #suchodolski #lajtyboze #major #szkolna17 #patostreamy
Witam Mirasy. Chciałbym się was zapytać co sądzicie o tym całym komputerowcu Dominiczku? Moim zdaniem jest to kolejna osoba która dyma Konona i Majora na kasę tak jak to robiła Natalka z Lublina. Niby jest taki cichy na lajtach ale jak wiadomo cicha woda brzegi rwie. Na czacie jak i na kanałach Majora i Konona wprowadził istną cenzurę, która polega na tym że komentarze lub konta zostają zbanowane za to że ktoś napisał żeby nie wpłacać w donejtach kasę dla nich lub za to że to Dominiczek jest inicjatorem tych lajtów byleby kasę z nich mieć. Przed jednym z lajtów moderator (nie powiem jaki bo sam już nie pamiętam jak się zwał) wygadał się że dostał "rozkaz" usuwania i banowania tych co takie rzeczy piszą. I apelował żeby nie wypisywać takich rzeczy jak Dominik będzie widział. Normalnie jakby starał się coś ukryć. Sam za to zostałem dwa razy zbanowany że ani na czacie ani na kanałach Majora i Konona nie widać moich komentarzy. Co o tym myślicie?
  • 11
@MarianHohla: Boi się bo straci szansę na łatwą kasę. Swoją drogą ciekawe ile bierze za te lajty. Idąc tokiem myślenia Knura i Strusia Natalka nie częstowała ich alkoholem tylko zmuszała ich do picia.
@Saturax:
Wydaje mi sie ze Dominik jest zbytnio nieogarniety, zeby byc takim czarnym charakterem Szkolnej. Jego wczesne wpisy pod lajtami i na FB, sugerowaly wrecz, ze to troche idiota. Nieszkodliwy, ale idiota. Jego pomysly na urozmaicenie lajtow, ograniczyly sie tez chyba tylko do dzwonienia na Roksy Boże I niedoszlego otwierania smierdzacych sledzi. Nawet Zuzia z ta druga, same zorganizowaly przyjazd do Belwederu.
Banowanie, kasowanie wpisow, cenzura na lajtach i inne dziwne
@Docent_nauk: Hmm. Po przeczytaniu tego naszły mnie myśli że może się myle co do komputerowca. Co do Rademona to można gdzieś znaleźć te wpisy o których mówiłeś czy zostały już usunięte?
@Saturax:
Cale konto z ktorego to pisal (Rafal Jakubowski czy jakos tak) od razu zniknelo. Zbanowany w czasie afery tagowej @TimmiTimmi zrobil tylko skrina linka do tego wpisu. Nie moge teraz tego znalezc. Niedlugo konczy mu sie ban, to poprosze go zeby wstawil go tutaj.