Wpis z mikrobloga

Miłosław bezalkoholowe IPA. Naprawdę świetne piwo! Czuć bardzo wyraźnie poprawny styl, ale to nie wszystko, bo jest to jedna z lepszych IP, jakie piłem. Jak na piwo bezalkoholowe to jest to prawdziwa rewelacja. Gratuluję, bo z tego co wiem któryś mireczek jest autorem tego piwka.

#oswiadczenie #piwo #ipa #piwobezalkoholowe #miloslaw #browarnictwo
pogop - Miłosław bezalkoholowe IPA. Naprawdę świetne piwo! Czuć bardzo wyraźnie popra...

źródło: comment_3XBcAKMNvpI0AN9pHqbL9UXyh1v2n4Eg.jpg

Pobierz
  • 9
@pogop: pierwsza warka smakowała bardzo fajnie, ale jak ostatnio piłem którąś tam z kolei (bo kto zliczy), aromat cytrusów był sztuczny, jakby z ekstraktu, no ta typowa nuta płynu do naczyń, na szczęście brak innych typowych dla koncerniaków wad, za co ogromny plus :)
@brass: W 1na100 właśnie tej pełni którą daje EarlGrey brakuje. Tu jest idealnie. Kurła, w ogóle nie czaję jak można pisać, że woli się czysta herbatę, ale kręci nosem na piwo gdzie herbata (rzekomo) dominuje XD
@Fighting_Irish:
To nie jest pełnia tylko zapychacz.
1na100 z miodem i pigwą ma to wszystko i nie jest takie jednowymiarowe.

woli się czysta herbatę, ale kręci nosem na piwo gdzie herbata (rzekomo) dominuje XD

W Earl Grey dominuje aromat bergamotki. To raz. Dwa, po co mam kupować piwo bezalkoholowe, które jest zdominowane aromatem bergamotki (ale nadal wodniste), jeśli mogę sobie zaparzyć mocnej herbaty? I nie będzie gazowana?

Btw, ten wątek ma
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@brass: ok, 1na100 to jest zupelnie inne słodkie piwo, którego ja osobiście nie dopilem. Ta ipka M to jest ipka. Herbata jest ale nie przesadzałbym ze się wybija. Na moje to taki 1na100 zielony, ale lepszy bo dopelnia go herbatka właśnie. Tak, odkopałem bo dopiero co odkryłem to pwiwko. Pozdrawiam