Wpis z mikrobloga

@Shaggy_dg: Musisz zrobić CBT - to jst jednodniowy kurs i kosztuje ok. 100 funtów. Po zrobieniu kursu możesz jeździć przez dwa lata motocyklem do 125cc, ale musisz mieć zamontowaną Lkę na motocyklu i nie możesz jeździć po autostradzie i z pasażerem. Z Polskim prawkiem (albo wymienionym na UK) możesz jeździć tylko trikiem. Niedawno robiłam kat. A, więc służę pomocą.

@dob3k: Na moped tez trzeba CBT, chyba, że prawko się zdało
@boguslaw-de-cubalibre: Trochę tak, zawsze coś innego w weekend wypadało i dawno nie łaziłam po górach. W dodatku jestem zakopana zdjęciami z dwóch ślubów i generalnie siedzę i po trochu obrabiam wieczorami, więc na nowe nie mam czasu :P

@dob3k: No, ale dalej piszą, że bez CBT można tylko jeśli ma się prawko zdane przed 2001.

@Shaggy_dg: Ja płaciłam ok. £750 za kurs skrócony 15-godzinny (jeździłam przez rok na 125cc),
@Aenkill dzięki wielkie za odpowiedź o taki wykop nic nie robiłem( ͡° ͜ʖ ͡°) jak już będzie papier to może się zgadamy na piwko ;) btw yamaha ladna. Mnie z Azji kupiła honda Shadow. Piękna jest ( ʖ̯)
@Shaggy_dg: Miałam na oku Shadow, sprzedawali tam, gdzie robiłam szkolenie i baardzo mi się podobała. Kupiłabym ją, ale z jakiegoś powodu różnica w ubezpieczeniu Dragstar i Shadow była £600, więc stanęło na Dragsar, ale i tak jestem zadowolona. A gdzie śmigasz? Ja okolice Glasgow, ale zazwyczaj sama jeżdżę, bo raczej jeżdżę spokojnie i pewnie bym nie nadążała za większością na ścigaczach :P
źródło: comment_cXnfcacERucvK4d9eQYaFNKg0eBQry82.jpg