Wpis z mikrobloga

Koniki już szaleją, najgorsze, że ktoś kupi te bilety z przebitką i tak do końca życia będziemy narzekać na ich działanie. Najlepiej byłoby, gdyby ludzie odkupowali tylko bilety wystawione po cenie zakupu i dostawy, wtedy koniki szybko by się zwinęli. A tak, jak w lesie.
#metallica
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
Nie możesz tego oczekiwać. Są osoby które chcą zobaczyć ten zespół i zapłacą ta przebitke - jedynie co można zrobić to zgłaszać, zgłaszać, zgłaszać.

Ale jak już tu pisałem.. Poziom sprzedaży biletów między Polską a np. Niemcami to przepaść mentalna i organizacyjna.
  • Odpowiedz
@Norkey: Jasne, rozumiem to, że nie mogę tego oczekiwać. Tylko dla mnie to cebulactwo pełną gębą ze strony koników, sam byłem na wielu koncertach i wydarzeniach sportowych, dziś nie wyszło. Nieraz polowałem, ale nigdy nie kupiłem od konika.
  • Odpowiedz
  • 0
@lanekrasz

Ktoś kto kupuje bilety stricte z zamiarem ich odsprzedaży po wyższej cenie. Zwykle to jest po kilkaset procent.

Bilety które w sprzedaży kosztowały po 300 zł, oni je teraz na OLX wystawiaja za 1500.
  • Odpowiedz
  • 0
@lanekrasz

No właśnie nie wiadomo jak patrzeć, bo idąc zasadami rynku, towar jest tyle wart ile ktoś jest wstanie za niego dać.

Podobno na serwisach ogłoszeniowych jest w regulaminie zapis zabraniający tego, ale oni go obchodzą np. Sprzedają płytę CD za 1000 zł i gratis dorzucają bilety albo dodają zapis że bardzo im przykro ale coś im wypadło i musza odsprzedać bilety. #!$%@?, 30 minut po kupnie biletu coś im wypadło
  • Odpowiedz