Wpis z mikrobloga

#pwr #politechnikawroclawska mógłby mi ktoś z Was opowiedzieć co wiecie o wykładowcach, którzy będą prowadzić zajęcia z tego studium talent?
Zarówno z matematyki jak i fizyki
Górniak, Żak, Serafin, Marczak, Ryczaj to matematycy a
Ryczko, Sierański, Szatkowski, Biegański to fizycy
  • 20
  • Odpowiedz
@Dzimi22 pisałem z matmy u Gorniaka, poszło w porządku, ma materiały na YT, które myślę spokojnie pozwolą Ci ogornac kolosa u niego, po za tym nie ocenia zerojedynkowo i nawet jeśli nie zrobisz całego zadania idealnie to i tak w ujęciu ogólnym jakiś punkt wiecej może Ci wpaść. Swoją drogą talent u Pana Gorniaka zawsze cieszył się ogromną popularnością ;)
  • Odpowiedz
@Dzimi22: jeżeli zależy Ci tylko na tych punktach rekrutacyjnych i mieszkasz daleko, to weź sobie tylko matmę, najlepiej z doc. Górniakiem. Tracenie połowy dnia w maturalnej to duży wydatek, dlatego nie bierz dodatkowo fizyki (imo. trudniej zdać)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@PieceOfShit mieszkam pod Wrocławiem, to dla mnie nie problem. Doc Górniak ma we wtorki co mi niezbyt pasuje, więc niestety ale nie będę mógł. Spróbuję pochodzić na to i na to ale zobaczymy czy dam rade
  • Odpowiedz
@Dzimi22: jeśli chodzi o Serafina to chodziłem rok temu (bo chyba wcześniej ich nie prowadził, to był pierwszy raz) i gościu dał łatwe zadania na egzaminie, mimo tego, że na zajęciach przerabiał różne wymyślne zadania i przykłady (do niektórych dalej nie znam odpowiedzi) i ogólnie oczekuje aktywnego analizowania niżeli wkuwania regułek. To nie będzie standardowy kurs analizy jak prowadzi np. Górniak Jako przykład mogę podać analizowanie zasad podzielności i liczby zespolone.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@rimmarpl No, na razie nie mam za wiele pytań, zobaczymy za tydzień xd zapisałem się właśnie do Serafina na matmę a do Biegańskiego na fizykę.
A do jakiego liceum chodziłeś?
  • Odpowiedz