Wpis z mikrobloga

Wyświetlał wam się kiedykolwiek komunikat mówiący, że wiatrak chłodzący ma jakiś problem i ze może spowodować wyłączanie systemu...? Właśnie mi się dziś wyświetlil. Musiałam szybko włączyć i przerzucić na pendrive'a tyle materiałów, ile się dało, bo mam przez następne kilka dni kilka lekcji pokazowych, a teraz nie mam na czym pracowac nawet. Teraz juz sie nie wlacza. Myslicie, ze da sie jeszcze naprawic czy juz moge sie z nim zegnac? Jakies dane moze chociaz odzyskac? Jestem zalamana. #komputery #laptopy #informatyka
  • 9
@auCwSlorpoaSh5TGXogPfUDhO8s9EJ99ecW: nie umiem nawet rozkrecic, po tej lekcji dzisiaj zaniose do naprawy, ale na razie siedze i rycze, bo mam tam wszystkie lekcje, wszystkie materialy, magisterke (na szczescie jakies starsze wersje mam na mailu), po prostu zywie ogromna nadzieje, ze mozna to jeszcze naprawic... Jeszcze mam tyle lekcji, a bez komputera to jak bez reki.
@pan-violaceus: ale tam byl komunikat, ze dalsze dzialania moga spowodowac utrate danych. Nie smiejcie sie, ja sie od godziny zalewam lzami, zreszta moze cos zle zrozumialam, bo od razu bardzo sie zdenerwowalam, na pewno byly slowa fan, shutdown i memory loss.
@Nenciak: @pan-violaceus: jeżeli wyłączyłaś komputer normalnie to mnóstwo danych będzie do odzyskania, a tak popieram poprzedników - to do godziny roboty żeby Twój kąputerek sobie znowu chodził, więc serwis powinien to nawet dziś ogarnąć.
@Nenciak: no tak, dalsze dzialania moglyby uszkodzić dane bo lapek mogłby sie sam wylaczyc i nie zapisac Twojej pracy. Sam dysk zawsze możesz wyjac (dac komus do wyjecia) i podpiac pod inny komp, nic nie zniknie ( ͡° ͜ʖ ͡°) (aż przypomnial mi sie zart o bladynce i wymianie monitora xD)