Wpis z mikrobloga

@Kuba__ no wolisz głosować na PiS niż na jaskowiaka? To trzeba mieć zryty beret :P generalnie kazdy tylko nie ci dwaj. A w przypadku drugiej tury między nimi no to niestety jaskowiak ))¯_(ツ)_/¯
@Kuba__: po pierwsze- nie rzuciłem w Ciebie żadnym inwektywem, ani w nikogo Twojej rodziny.
"na każdego byle nie na jaśkowiaka" - co tu można inaczej rozumieć? wśród kandydatów niebędących jaśkowiakiem jest jeden z pisu.
@Galvay: Widocznie wg Ciebie zryty beret to nie inwektywa, może komplement? Oświece Cię - są jeszcze kandydaci wywodzący się z ruchów miejskich, ale mogłeś to przeoczyć skoro jesteś tak zaślepiony wojną pis vs po.
@Kuba__: przecież to tym masz problemy z czytaniem:
-nie pisałem że masz zryty beret
-nie pisałem że jest tylko pis i po, wręcz przeciwnie: pisałem że nie głosować na jednych ani drugich, a na PO dopiero jeśli będzie druga tura pis vs po.
@alyaoo @stanqs
- Jaśkowiak - Facet wywodzący się z ruchów miejskich, choć wydaje się trochę o tym zapominać, według mnie ma całkiem dobre pomysły jak np. uspokojenie ruchu samochodowego w centrum, trochę nieudolne (ale kierunek dobry) budowanie DDRów, całkiem sprawna rozbudowa Wartostrady, projekt centrum (przebudowa św. Marcina i w dalszych etapach, reszty śródmieścia (gwarna, Ratajczaka z torowiskiem tramwajowym, plac wolności itd.), w końcu ruszyła cała machina i możemy już być pewni, że