Wpis z mikrobloga

Ciekawostka: Krzysio ma dziś do mnie dzwonić i dać mi komputerowca do telefonu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Spowodowane jest to tym, że namawiam Krzycha od połowy sierpnia do rozkręcenia własnych lajtów, on nie ogarnia technikaliów i prosi mnie o rozmowę z Dominiczkiem, żebym mu wytłumaczył, że ma być tip na Krzysie, nowy kanał stricte do lajtów etc.
#kononowicz #patostreamy
  • 22
@OiPsycho:
O cholllerrra, jak sie zazdrosna pazera dowie, ze Konon kreci za jego plecami z Dominikiem, to bedzie afera.
Co do proby wytlumaczenia Kononowi czegokolwiek zwiazanego z kompami, to proponuje najpierw zazyc relanium, Zubra, valium, kokaine, Nalewke Babuni, Apap, Nitro, Red Bulla i zupke kinska.
@command: Mówiłem o tym minimum 4 razy: Dwa na żywca u nich w domku, dwa przez telefon. Spisałem im kartkę z sugestiami do przekazania komputerowcowi. Problem leży w tym, że ten gość jest miękką fają, dorabia sobie 100 tygodniowo i jest szczęśliwy jak na białostockie warunki...
Wspomnij o tym,że jak będzie nadal dziękuje za 3 złote to nikt nie będzie już pieniędzy wysyłał i daj przykład materiału złoto - to co przedwczoraj wrzucili z jabłkami czy z oplem

@command: @OiPsycho: W żadnym wypadku! Ostatnie czego potrzebuje serial to reżyserowane afery. Na Krzysia trzeba wpływać z rozumem, przez sprytną manipulację.
Ja #!$%@? ja jestem pewien jakby odpalić Majora i Konona,to myślę,że z 1500~ lekkim członkiem by wpadało na kilku godzinnym lajcie,a struś myśli,że przez wulgaryzmy mu kanał zablokują nitrożerca