Wpis z mikrobloga

hej @OrangeEkspert w ciągu 2 miesięcy kończy mi się umowa i od jakiegoś czasu kontaktują się ze mną konsultanci w celu nakłonienia mnie do przedłużenia umowy. Z wczorajszym porozmawiałem trochę bardziej dokładnie żeby dowiedzieć się co zostanie mi zaproponowane i wyszło tak:
-nielimitowane rozmowy i smsy, nielimitowany internet (to jest 15gb a potem spadek prędkości ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) i jak to powiedział konsultant, nawet dorzuci 100min na rozmowy międzynarodowe całość za promocyjną cene 53zł

Teraz z ciekawości wchodzę na stronę orange.pl żeby sprawdzić jak to wygląda standardowo i co widzę? Dokłądnie taka sama oferta za 50zł ( ͡° ͜ʖ ͡°) widocznie za każdy rok, którego jestem klientem doliczono kilka groszy bonusowo, nie ładnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#orange
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Miith: jesli:

- masz tylko 1 numer na abonament I nie chcesz mieć większej ilości.
- nie masz usług stacjonarnych w Orange i mieć ich nie chcesz
- nie potrzebujesz internetu mobilnego z dużą ilością danych

To abonament w Orange nie jest dla Ciebie. To samo zresztą tyczy się każdego innego dużego operatora.

Sprawdź oferty na Lajtmobile.pl, premiummobile.pl (oba zasięg plus), njumobile.pl(marka Orange), redbullmobile.pl (marka play) i virginmobile.pl (zasięg play).
Ewentualnie