Wpis z mikrobloga

Meh.. Trzymajcie kciuki, żebym wytrzymała ten tydzień. Bo już się czuję jak wrak.
W #pracbaza (produkcja) nocki, babcia dziś idzie do szpitala na badania i zmianę insuliny, a ze z dziadkiem pokłócona to zamiast spać po południu jeździłam z nią wczoraj po sklepach, dziś wróciłam z pracy, wykąpałam się i zaraz trzeba będzie jechać 30 km w jedną stronę ją zawieźć. Oprócz tego jakieś przeziębienie mnie bierze i brzuch muli jak na każdej nocce.
Jezuuuu.. Pragnę się wyspać (,)
#gownowpis
  • 8
@Amestris: Dlatego ja zawsze podziwiam ludzi, którzy oprócz studiowania jeszcze pracują. Dla mnie to jest jakaś abstrakcja. Ja nie pracuję i dla wielu żyję niby pod kloszem, ale i tak się ciągle czymś na studiach stresuję. Wiele zależy od charakteru, ale myślę również, że jeśli zależy Ci odrobinę na swoim zdrowiu to powinnaś zwolnić tempo. Po sobie wiem, że stres zdecydowanie nie wychodzi na dobre. Nie mam zamiaru opowiadać swojej historyjki
@youreded Studiujesz zaocznie czy dziennie?
No ja wiem, muszę jakoś zorganizować sobie życie tak, żeby mieć też czas dla siebie. Ale ciężko.. Na szczęście wraz z rozpoczęciem studiów kończą mi się nocki

Ej no.. Wyglądasz mi na depresję trochę. Mylę się? Jakbyś chciała pogadać to pisz na priv ;)