Wpis z mikrobloga

Cześć , jestem tu nowy i mam pytanie do #rozowepaski , z racji takiej , ze święta bożego narodzenia i Mikołaj tuż tuż , chciałbym spytać czy zestaw pędzli do makijażu z wyższej półki dla #rozowegopaska będzie odpowiedni ? Mój #rozowypasek lubi się czasem pomalować jak gdzieś mamy wyjść , a taki zestaw wg mnie mógłby jej to ułatwić , wiadomo każdy #rozowy ma jakieś pędzle do malowania , ale nigdy chyba tego dość ? Jeśli nie pędzle to co innego w zakresie cenowym 300-400 zł ? Dzięki za odpowiedzi
  • 4
Ja polecam pędzle zoeva, ale to wlasnie dość spory koszt bo 12 pedzli kosztuje 300 zl (same pędzle do oczu). Jeśli Twoja różowa nie zajmuje sie make up'em profesjonalnie to mozesz kupić jej pędzle jessup z alie. Są zajebiste :) albo zrobic jej zestaw, kupic kilka pojedynczych pędzli z hakuro ktore też są bardzo dobre plus do tego jakas fajna paletka cieni i do tego np. baza pod cienie :) ja bym
@nex95 fajny ten zestaw :) i w sumie zmiescisz sie w 200 zl i do tego możesz dokupic paletę cieni bo to koszt około 80 zl za dobrą palete, chyba ze porwiesz się na taka za 300 :D tez sie ucieszy! Nie ma za co :)!