Wpis z mikrobloga

Siemka, może ktoś z was wie jak wygląda aktualna sytuacja z fahrenheitem? Kilka lat temu kupiłem dwie flaszki no i właśnie mi się kończą. Słyszałem że fahrenheit przeszedł reformulację i został trochę 'unowocześniony', a pod względem projekcji i trwałości najlepiej aktualnie prezentują się wersję z 2018 roku. Ktoś z was wie gdzie dorwę taką wersję w 200ml flaszce w dobrej cenie? Pytam się, bo słyszałem że wersje np. z 2017 mają znacznie gorsze parametry, a tego wolałbym uniknąć.
Mam jeszcze dodatkowe pytanie o polecenie perfum, które mógłbym używać na przemian z wyżej wymienionym fahrenheitem, z którego korzystam praktycznie codziennie. Budżet tak do ok. 250 zł/100ml. Dotychczas na okres jesień/zima używałem na dzień ysl la nuit de l'homme (fajny zapach, ale słaba trwałość), bentleya for men intense (nieco gorszy niż ysl pod względem zapachu, ale trochę lepsza trwałość), encre noire (lubię go, ale jest on mocno specyficzny - raczej na deszczowe dni :) ) oraz fahrenheita. Na wieczory używam diora homme parfum (świetny zapach i świetna trwałość) oraz fahrenheita. Poszukuję czegoś co pozwoliłoby mi urozmaicić nieco codzienność. Zależy mi na dobrej trwałości - takiej jak np. w homme parfum czy fahrenheicie oraz względnej uniwersalności co do pory dnia w jakiej bym używał tych perfum. Póki co zastanawiałem się nad ysl opium edp, ale będę wdzięczny za wszelkie inne propozycje. z góry dzięki za pomoc.
#perfumy
  • 2