Wpis z mikrobloga

No dobra, to sytuacja wygląda tak. Z moimi typami na Serie A w tym momencie nie macie szans nic wygrać. Kolejny weekend kończę bez trafionego kuponu i ze stratą całej zagranej stawki. Ręce opadają, nic nie wchodzi. Potraktujcie od tej pory moje podrzucane tutaj sugestie jako dobrą radę, czego lepiej nie obstawiać. Szanse, że w ten sposób unikniecie wpadki wynoszą na ten moment około 80%. Podsumowanie rundy, a więc przykłady typów, na których można się było w ten weekend wykoleić, znajdziecie na blogu http://www.gralingrad.pl/gralingrad-typuje-5-kolejka-2017-2018/
#bukmacherka #gralingrad
  • 6
  • Odpowiedz
@BassHunter: Ja nie wiem skąd ty typy bierzesz xD większość jest jakby bez sensu i wymuszona na siłę aby wyciągnąć coś z danego spotkania nie żeby coś ale kto normalny by grał btts w meczu Juve gdzie ta druga drużyna nie strzeliła jeszcze w tym sezonie bramki a stara dama ma najlepszą defensywę ligi
drugi typ genoa o1,5 bramki - głupota, wiedziałeś że genoa strzeli coś a Lazio jest mocne więc
  • Odpowiedz
@zajebotka: SPAL było całkiem solidne w poprzednich rundach i spodziewałem się, że narobi Fiorentinie problemów (podobnie, jak Udinese kilka tygodni wcześniej). A tu akurat zagrali najgorszy mecz w sezonie. Frosinone nie wybronię, to był typ na przeczucie, że po czterech meczach bez gola trafią akurat z mistrzem (typowo piłkarska historia). Co do Genoi - spodziewałem się powtórki z jej meczu wyjazdowego z Sassuolo i było tutaj blisko. Przy kursie 4 -
  • Odpowiedz
@BassHunter: ale tak jak napisałem, komplikujesz sobie życie - nie wiem czy tylko wrzucasz typy czy grasz je za hajs
ale zapewniam Cię że więcej byś trafiał gdybyś wybierał logiczne punkty w danej kolejce które są że tak powiem 'oczywiste' niż szukanie wysokich kursów i granie ich w dublach / triplach
takie strzały to za małą stawkę na stawce 1/10 żeby tylko spróbować
przy takim rozwiązaniu na pewno zanotujesz lepsze statystyki
  • Odpowiedz