Wpis z mikrobloga

@LiczbaPi: Napisałem do nich czy wysyłają za pobraniem, inna opcja chyba nie wchodzi w grę w takim wypadku. Tym bardziej, że chcę zamówić grę planszową, która w momencie ich rejestracji była bardzo trudno dostępna i nie jestem nawet pewien w jak sposób zdobyli ją na stany magazynowe.
Zamówiłem wieżę Philips w środę 19/09 za pobraniem- wczoraj napisałem na kiedy będzie dostawa , bo dwa dni już minęły- odpisali dzisiaj (w niedzielę),że towar wysłali (dziwne, ponieważ nie dostałem info na mailu o wysyłce) i powinien dotrzeć w poniedziałek. Napisałem jeszcze ,żeby przygotowali kuriera do dokładnego sprawdzenia sprzętu przeze mnie..... zobaczymy?
@zasypiam: @Blackorange: Też obstawiam, że to wałek. W ojcu jednak cebula mocna, bo ten ekspres jest o chyba 600 zł taniej i będzie dzwonił w poniedziałek czy można kupić za pobraniem. Pewnie się zawiedzie, ale może przynajmniej się nauczą z matką, żeby patrzyć gdzie kupują.
@krzysiek061d: @LiczbaPi: nie zdziwcie się że kurier nie pozwoli sprawdzić zawartości (nie znam firmy kurierskiej która przed podpisaniem i zapłaceniem pozwala grzebać w paczce), a w środku po odebraniu okaże się że są kartofle zamiast Waszych wież / ekspresów xD
Zamówiłem myszke z tej strony w niedziele, przelew tego samego dnia. Coś mi mówiło, że za tanio i lepiej wybrać dostawę pobraniem ale zależało mi na czasie. Myszka nie przyszła, maila o wysyłce nie ma tylko o zaksięgowanej płatności. Spróbuję do nich napisać/zadzwonić jeszcze ale wydaje mi się że to nic nie da.
Napisałem maila. Powołałem się na 491 KC i odstąpiłem od umowy. 14 dni i trzeba będzie zgłosić sprawę. Pieniędzy i tak pewnie nie zobacze ale może firma zniknie z rynku.
Electrocity24.pl sklep używa fałszywych danych

Lapkowo.pl kolejna perełka zasada jest podobna autentyczne dane, tylko ich właściciel nic nie wie o tej działalności.
Ja w banku próbowałem złożyć dyspozycję zwrotu przelewu, od razu uprzedzam że to strata czasu i trzeba od razu na policję chyba... Aha, 2 tydzień mija jak paczka jest wyslana.
@indianero: Jeżeli nie pójdziecie na policję to następni będą robieni w konia. Ostrzegam policja będzie was zbywać ale mimo to złóżcie zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa, wtedy zablokują stronę. jest szansa, że ci co płacili kartą po złożeniu zgłoszenia odzyskają pieniądze.