Wpis z mikrobloga

Ja już rozumiem! U nich ta farba do włosów przesiąka przez skórę i czaszkę do samego mózgu powodując nieodwracalne zniszczenia!

(Dla rozjaśnienia, to jest to coś co oskarża głównych deweloperów kernela Linuxa o seksizm, rasizm, antysemityzm, antywszystkizm)

#bekazlewactwa #bekazpodludzi ##!$%@? #4konserwy #sprawdzdefinicjetolerancjilewaku
Pobierz
źródło: comment_2hm4BubuWJZPLIHmjcJUUJilU7hWEYXF.jpg
  • 15
@RoHunter: mi na najnowszych starwarsach pękała dupa, ale nie ze względu na poprawność polityczną, feminigówno i cała reszta lewackich paprochów - tylko ze względu na to że był to film po prostu #!$%@? zajebiście słaby XD
@polecam_poczytac_heideggera:

Czego to dowodzi?


Że tamto nie jest chochołem, jak mylnie twierdzisz. Babochłop, a właściwie cholera wie co z pofarbowanym (prawdopodobnie w skład tej farby wchodzi ołów) łbem wyzywa jednego z głównych developerów od jakichś apologetów gwałtu, a wedle tego nowego kodeksu to coś powinno właśnie wyp(...)ć stamtąd za takie niemerytoryczne odzywki.
@idewons: Czyli jednak nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.

wyzywa jednego z głównych developerów od jakichś apologetów gwałtu

Stwierdziła to na podstawie tego, że Ts'o:

argued that categorising statutory rape, child abuse, intimate partner abuse or rape without physical force with stranger rape of adult women with physical force is “hyperbolic and misleading”

poprzez stwierdzenie, że statystyki są zwodnicze, bo przykładowo kobiety, które zostały zgwałcone same nie określiły się jako zgwałcone.

Czy