Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się czy kupić Rainbow Six Siege w związku z czym nasuwają mi się następujące pytania:
- Czy ta gra jeszcze, żyje i da się pograć casualowo czy są sami wyjadacze?
- Czy kupując podstawkę da się normalnie grać bez żalu, że nie kupiło się dodatków czy innych wersji?
- W twojej osobistej opinii, czy warto teraz kupować czy jednak odpuścić?

#ps4 #psn #gry
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@aircar: żyje i ma się dobrze! Da się pograć casualowo, jednak to gra nastawiona na komunikację i najlepiej się gra z jakimś kumplem! Nie wiem o jakie dodatki chodzi szczerze powiedziawszy, jeśli o dodatkowych operatorów to bym odpuścił na twoim miejscu, ograj podstawowych żebyś wiedział dokładnie co każdy z nich robi(bo każdy ma unikatową umiejętność), a taka wiedza przydaje się w clutchu. Warto kupować, od tygodnia nie mogę się oderwać i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@picio00: tak chodziło mi właśnie o tych operatorów bo widząc jakieś complete edition, advanced itd myślałem, że to takie gówno dlc jak w codzie czy innym bf gdzie dodają 2 mapki i kasują za to sześć dych na przykład xd.
Czyli brać golasa standard edition i tyle?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aircar: Ja bym brał golasa. Wszystkich operatorów możesz odblokować, co prawda chwilę to trwa, ale przynajmniej będziesz miał ich ogranych:) odezwij się na pw z nickiem ps to może kiedyś uda się zagrac razem:)