Wpis z mikrobloga

Piątek wieczór mam dla was małe #rozdajo
Zegarek Rodina 005, automat na Seagull ST17. Nie mam oryginalnego paska, będzie z niebieskim perlonem (pasuje do ciemnoniebieskich wskazowek).
W pełni działający (jednakowoż używany) można poczytać o nim tu https://www.watchitallabout.com/rodina-r005-bauhaus-watch-review/
Plusujcie wpis a zwycięzca zostanie wyłoniony w niedzielę wieczorem o 20.00 czasu #uk czyli 21.00 czasu PL. Zielonki nie są brane pod uwagę. Wysyłka oczywiście na mój koszt.
#zegarkiboners (sorry, to dla zwiększenia zasięgu) #zegarki
dwakotykastrowane - Piątek wieczór mam dla was małe #rozdajo 
Zegarek Rodina 005, aut...

źródło: comment_hPFCUy62qTUiMG7s05C5v4pqszTFTLyJ.jpg

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
@kebab-case: kurcze, wstyd przyznać, że nigdy nie kupiłem nic wysyłkowo z zagranicy.
Ale nieuchronnie coraz szybszym krokiem przyjdzie rzucić monetą i założyć konto revolut ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dibhala: Niepotrzebny ci revoult, płacisz normalnie przelewem błyskawicznym z konta bankowego polskiego, karta kredytowa niepotrzebna. Podajesz adres i czekasz, przesyłka idzie koło miesiąca. Jak kupujesz możesz powiedzieć sprzedawcy coś w stylu "Please declare package value as $15" to może ominie cie vat
  • Odpowiedz
@Dibhala: jest operator płatności, przelwy24 chyba. Jak masz towar w koszyku i przechodzisz do płacenia to sobie wybierasz formę płatności, można kartą ale i tym przelewy24 też, klikasz to wybierasz bank, przekierowuje ci do zrobienia przelewu, robisz przelew i tyle
  • Odpowiedz
@dwa_koty_kastrowane: Kuźwa, z powodu rozdajo wróciłem do czasów, gdy moja siostra umarła i w pierwsze święta od rodziców dostałem "złoty" zegarek i tak się teraz zastanawiam, to czy wtedy sikor miał mi coś uświadomić - wtf? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@kebab-case: dzięki serdeczne za wskazówkie, będę miał na względzie.
Nie taki straszny ten azjatycki diabeł jak się wydaje.
Btw. przeliczniki walut w p24/payu nie są jakoś zdzierskie?
  • Odpowiedz