Wpis z mikrobloga

Ta FIFA jest spoko nawet, warunek udanego grania to posiadanie dobrego napastnika.
Odradzam granie jakimiś Antoninami czy Kingami, ten pierwszy nie ma speeda, ten drugi drętwy.
Kupiłem Vardiego i od razu przyjemniej się gra. Jak mogłem się męczyć 15 meczy z tamtymi dwoma to ja nie wiem (cały czas miałem hajsy na wzmocnienia).
Dodatkowo polecam J. Shelveya, brak włosów na całym ciele sprawia, że nie jest ociążały i posiada lepszą aerodynamikę. Również 84 long i 85 short passing sprawia, że mamy bardzo grywalną kartę za małe pieniądze.
Odradzam granie Lingardem na ŚPO, jest bardzo niszczony fizycznie i przy kontrach każdy go złapie (chyba, że komuś się chce męczyć dryblingiem w każdej akcji), a w ataku pozycyjnym jest nijaki.
Polecam Matipa bo strzelił mi już 2 przewrotki.
De Gea broni bardzo dobrze.
Deulofeu to z pewnością dobry zakup na początek, brakuje mu trochę siły i reakcji ale nie ma konkurenta w jego przedziale cenowym więc polecam.
Gueye nie jest tak dobry jak w 18.
Teraz kupie chyba Freda za Lingarda i może Rashforda bo gram Carrasco.
A wy kogo do BPL polecacie?

Coś się #!$%@?ło na rynku, nie ma Rashforda i wziąłem ostatniego Freda. A wydawało mi się, że było sporo kart Rashforda na rynku
#fut
  • 9
@Simon3D
@Maklerio
@qdlatyxes mi z paki wypadł Obameyang, zdaje sobie sprawę, że nie jest to napastnik na początek bo za drogi dla większości, ale bardzo fajnie się nim gra. Początkowo celowałem później w kupno Aguero tak jak grałem w 18, ale to chyba nie będzie konieczne, bo Pierre radzi sobie bardzo bardzo dobrze. Zastanawiam się nad kupnem drugiego napastnika i chyba odłożę kasę na Vardyego.
@Maklerio: Lingard jest spoko ale nie może grać za wysoko bo go niszczą (wiecie jak wygląda pressing), to taki zawodnik który musi dostać piłkę przodem do bramki, a już na pewno nie może być kryty.
King to drewno i 5 metrów z każdej strony może nie wystarczyć do udanej akcji.
Gueye nie jest zły, po prostu spodziewałem się czegoś więcej.
Wilson to po samych statach wiadomo, że bardziej nadaje się do
@Simon3D no dokładnie. Dodatkowo odjęli mu statystyki względem poprzedniej odsłony, co jest chore patrząc na to jaki miał sezon i ile dostał kart specjalnych
@Simon3D na razie jadę na tym, co wypadło na wstępie, do tego Kinga kupiłem i wypozyczylem Fernandinho. Na zakupy mnie nie stać, bo po skończeniu wszystkich podstawowych i dwóch, zaawansowanych sbc najlepsza karta, to był Savic 83,a w PL byle Jesus stoi powyżej 30k :) Jaką startową ligę proponujesz? Byle nie niemiecką grałem nią do końca w 18.
@qdlatyxes: Moim zdaniem najlepiej wygląda La Liga na słabe i średnie składy, BPL na te droższe.

Hazard-Aubameyang-Salah i w pomocy KdB/Pogba/Eriksen/Mkhitaryan/Alli Fernandinho ()