Wpis z mikrobloga

wiecie co wam powiem? lubie ludzi, ktorzy nie maja za duzo pieniedzy

jak ktos jest taki mądry i na poziomie (nie mowie tu o jakis sebkach z patorodzin), ale po prostu urodzil sie w biedniejszej rodzinie to czesto jest dobrym czlowiekiem, przynajmniej z mojego doswiadczenia. docenia to co ma, szanuje wlasnosc swoja i innych ludzi, nie chwali sie za bardzo jakimis materialnymi rzeczami, nie marnuje pieniendzy rodzicow na glupoty. takie osoby sa skromne, miłe, pomocne, spokojne. zawsze mam nadzieje, ze takim ludziom sie powiedzie w zyciu, dorobiom sie i dostana to co im sie nalezy za to jacy sa. pewnie wiekszosc z was zna takie osoby to wiecie o co cho

pozdrawiam cieplutko (tylko dobrych)
  • 22
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@phaxi: a tak szczerze to często jest tak że jak ktoś miał kiedyś mniej to wie jak jest wtedy ciężko i przez to ma w sobie jednak więcej empatii dla ludzi którym źle się wiedzie
  • Odpowiedz
@phaxi: a ja mam odwrotne wrażenie. Ludzie biedni są jacyś tacy zakompleksieni, patrzą żeby oni mieli lepiej, bywają wredni bo im nie wychodzi, ciągle narzekają i uwielbiają rozmawiać o problemach. Ci ludzie z biedniejszych rodzin którzy pracują w korpo w wiekszym mieście to potem największy rak dla reszty pracowników. Takie są moje obserwacje.
  • Odpowiedz
lubie ludzi, ktorzy nie maja za duzo pieniedzy

zawsze mam nadzieje, ze takim ludziom sie powiedzie w zyciu, dorobiom sie i dostana to co im sie nalezy za to jacy sa.


@phaxi: czyli jak się dorobią to już ich nie będziesz lubił bo będą mieli dużo pieniędzy... Nawet nie chce mi się tego tłumaczyć, bo domyślam się że i tak nie zmieni to nic w Twoim "rozumowaniu".

Wyobraź sobie że
  • Odpowiedz