Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Mirki, mam problem... Nie wierze, że to piszę, naprawdę... #wroclaw #psy #danielmagical (sory za spam tagami, ale zależy mi na szybkim rozprzestrzenieniu się informacji.... :(
z działki mojego teścia przez nieszczelny płot wywołany remontem zwiał mi seter Set... jest z adopcji, trochę w swoim życiu przeżył i nie chciałbym żeby mu się coś stało. Żona jest w zaawansowanej, zagrożonej ciąży, ja ogarniam jeszcze nasze gniazdko przed przyjściem Malucha i myśleliśmy że Seciowi lepiej będzie w domku z podwórkiem niż w nieco zagraconym mieszkaniu. Wiadomo jak to przy sprzątaniu po remoncie. Set zwiał około 16 w okolicy Kiełczowa pod Wrocławiem. Uwielbia spacery nad rzekę Widawę w Wilczycach. Jedyne co ma dziś na sobie to szara obroża przeciw pchłom. Ma też czip ze schroniska. Sam jestem w Krakowie i dziś już nie wiele mogę zrobić.
Poszło info już na FB na Wrocław, na TOZ Wrocław, teść ze szwagrem też szukają na własną rękę...
matpro - Mirabelki i Mirki, mam problem... Nie wierze, że to piszę, naprawdę... #wroc...

źródło: comment_QbL5q68oqLM89CKVwkGyvqmzErVyd8PO.jpg

Pobierz
  • 9