Wpis z mikrobloga

@chim3ra ogólnie jest dziwnie.
Pace - grałem szybkimi w napadzie tj koło 90 pace'a i w pierwszym meczu doganiali mnie brązowi xd ciężko się urwać jak jest się przy obrońcy. I jest ogólnie wolniej niż 18 zdecydowanie, demo chyba to oddaje

Strzały - myślałem że to l1+L2 do strzału po ziemi przyjdzie mi łatwiej, kilka razy spanikowałem xd no i nie każdy jest zakończony spektakularna bramka

Zdarzają się kiksy, wszystkich graczy, piłka
@rkore Tempo gry jest podobne do dema czy szybsze?
Problem z urwaniem się od obrońcy gdy ten jest blisko może wynikać z tego że po prostu obrońca lekko trzyma napastnika, tak jak w rzeczywistości i ten nie może się rozpędzić.
@chim3ra: zagrałem trzy mecze w demo i to co przykuło moją uwagę to właśnie walka bark w bark między napastnikiem a obrońcą. Starcia wyglądają na intensywne.
@chim3ra zagrałem w demo może 3 mecze, wydaje mi się że jest tak samo, natomiast ciężko jest się urwać nie przez trzymanie, tylko poprostu jak startują to napastnik nie nabiera szybko dystansu, trochę to trwa. biegłem Messim skrzydłem i tak jak zaczynale mając 3-4 metry przewagi tak dobiegłem do końca boiska, a gonił mnie jakiś sp 75 ovr z bpl. Za to już trzymanie piłki przy nodze czy zastawianie np takim Ronaldo