Wpis z mikrobloga

Wiem, że już noc ale nie będę czekał do rana dla większej atencji. Mail sprzed kilku minut.
Nawet nie wiem jak mam to Wam napisać... Adwokat podesłał pisemko z sądu z dzisiejszą datą.
Sąd postanowił poprosić Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej o wskazanie właścicieli 18 działek powstałych z pierwotnego podziału działki przed sprzedażą z dopiskiem,
uwaga:


Jedna z tych podzielonych działek należy do mnie i wzdłuż tej mojej działki była wytyczona i używana służebność drogi koniecznej do działek z tyłu, tak jak Bóg przykazał. Służebność już wygasła, bo do tych działek dotarła droga publiczna.

#sluzebnoscwolfika
  • 39
  • Odpowiedz
@nowik: Adwokat z polecenia osoby z rodziny. Babka ma już kilka podobnych spraw za sobą no i spodobało mi się, że jest spod szyldu pewnego polityka-adwokata ;)
Co do kosztów to jak dotąd standardowo za sprawę adwokatowi, około 7k zł za ogrodzenie i raz musiałem odwołać wyjazd służbowy ale ciężko ocenić stratę z tego powodu. Wolałbym, żeby beknął urzędnik za niedopatrzenie i złe decyzje jeśli chodzi o odszkodowanie. W każdym razie
  • Odpowiedz